Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kidobnátok ezért a lakótársato...

Kidobnátok ezért a lakótársatokat?

Figyelt kérdés
Anyám barátnőjének a fia, ő sírta ki hogy hadd jöjjön hozzám lakni átmenetileg mert most jött haza külföldről, vidékre meg nem akar visszamenni. Négy hónapja van itt, az utóbbi időben már gyanús volt, hogy magasabb a telefonszámla mint szokott lenni. Legutolsó számlánál vettem észre hogy mindenféle nemzetközi hívások vannak rajta, pedig én tuti nem hívom külföldet. Rákérdeztem hogy ő telefonálgat-e innét, persze mindent tagadott, pedig nyilvánvaló, és még jól be is sértődött hogy mit merészelek. Legszívesebben kiraknám, amúgy is sumáknak tűnt kezdettől fogva, bár lehet csak túlreagálom, nem tudom. Esetleg valami frappáns köztes megoldás?
2017. máj. 12. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiraknám. Nem a számláért, hanem a hazudozásért. Vagy ha nem szeretnéd utcára küldeni, akkor átmenetileg no telefon. Kihúzod, elzárod a szekrénybe.
2017. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ezért szerintem még ne rakd ki, de hát ki tudja késöbb mit csinál, ha nem meri bevallani.

Pfuu, erre ötletem sincs. Esetleg húzzátok ki, amíg el nem megy. Mobil telefonja csak van.

2017. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is szüntessétek meg a telót amég ott van. Ez nem is lenne bunkóság hisz tagadja hogy ő hivogatott külföldi számokat ami nektek elég magas számlákat csinálhat. Ha ez után nem lennének más húzásai akkor nem dobnám ki, bár ha erről hazudozik akkor szerintem elég nagy az esély rá hogy lesznek további hasonló esetek.
2017. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Ki. Ha nem szál be a kiadásokba, a költségekbe, pláne ha ő az okozója a többlet kiadásnak és még le is tagadja, akkor minden további nélkül. Hát visszaél a bizalmaddal, a jó indulatoddal, hiszen befogattad.
2017. máj. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,azonnali hatállyal. Van Skype és Viber is a világon,és ingyen beszélhet bárkivel. Ne a te telefonodat bitorolja!
2017. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarod a vonalast megszüntetni, kódoltasd le. Ismerősöm férje irgalmatlan összegeket telefonált el "randivonalakra", de az megoldotta a problémát.
2017. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mekkora számlát csinált? Számold ki, és rakd el. Mond neki: "Nézd, ez az az összeg, amennyit csináltál nekem! S még te sértődsz, miután még a szemebe is hazudtál?"
2017. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!