Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb a világ, ha a...

Nem lenne jobb a világ, ha a tetoválásokat feltételekhez kötnék?

Figyelt kérdés

Régen a törzsekben a tetoválásokat ki kellett érdemelni. Amióta mindenki azt tetováltat magára, amit akar, semmi értelme az egésznek. Mondok egy példát:

- Ha adományozol 1 millió Forintot a pingvineknek, akkor magadra tetováltathatsz egy pingvint jutalmul.

És akkor nem nézné le mindenki a tetováltakat...



2020. febr. 29. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A saját testével mindenki maga rendelkezik.
2020. febr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok tetovalt, de igazabol soha a budos eletben senkitol nem hallottam, hogy barki is lenezne a tetovaltakat. Igazabol mar szinte mindenkinek van, mert ez k"r"a meno.. csak a tetovaltaktol hallom meg olvasom a szokasos "ok is ugyanolyanok mint mas" szovegeket😀😀 ezzel is csak kulonckodni akarnak. Szerintem gaz.
2020. febr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha a gyerek és háziállat vállalást feltételekhez kötik, akkor térjünk vissza erre a roppant világmegváltó kérdésre.
2020. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért fáj neked ha valaki magára tetováltat bármit? Egyedül a hozzádhasonlő szűklátókörü besavanyodott böszmék nézik le őket, én meg titeket a butaság miatt. Nem vagyok tetovált, nem is leszek de boldogan élek abban a tudatban hogy másoknak van és tetszik nekik..ja és nekem is tetszik másokon ha igényes. Ennyire szar az élet hogy hetente ilyen lenéző buta kérdést kell kiírnod ezzel kapcsolatban? Ez téged minősít. Még értelmes magyarázatot sose hallottam tőled hogy miért gáz..ja mert 70 évesen hogy fog kinézni. Naés te? Biztos gyönyörü leszel hiszen nincsenek tetkóid
2020. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

És mi van, ha én szeretném támogatni a pingvineket, mert fontos számomra az ügy, hogy fennmaradjanak, de a kutyám képmását akarom magamra tetováltatni, pingvineket meg nem?


Amúgy semmit nem akarok magamra tetováltatni, a hennát jobban szeretem, ha olyan kedvem van, magam is fel tudok pingálni ezt-azt, de lekopik, nem tart örökké, ha változok, nincs vele gond.

2020. febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én 57-es lábméret felett engedélyezném.
2020. febr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Én meg csak 57-es IQ felett engedélyezném.
2020. febr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
* Kár, hogy csak az az alattiaknak van...
2020. febr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Sok munkakörben nem elfogadott a látható tetoválás.

Ez valamilyen szinten diszkrimináció.

És nincs tetoválásom,mielőtt megszólna valaki,de mindenki a saját testével had rendelkezzen ahogyan ő maga akar.


De vajon a pingvinek mit kezdenének 1 misivel?

2020. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tetoválásra költenék!
2020. márc. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!