Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb konyvek az...

Melyek a legjobb konyvek az emberek befolyasolasa temakorben pozitiv es negativ ertelemben?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet kepeket, gondolatokat elultetni a masik tudatalattiaban.


Elsosorban szeretnem megerteni az osszefuggeseket es azt, hogy ennek milyen hatasa lehet a sportban vagy hogyan lehet egy ilyen technikat alkalmazni a gyakorlatban.


|Ezert szeretnek segitseget kerni.


Ha valaki tud gyakorlatias konyvet, videot, filmet vagy jo szakanyagot a temaban az kerem jelezze.



#tudatalatti #elme befolyasolasa
2020. febr. 29. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre születni kell, mert ha nem akkor rosszul jössz ki.

Ehhez nem elég a kommunikáció, kell hozzá hatalmas színészi kepesseg, vastag bőr,3s tökéletesen kell hazudnod.


Ezt akkor csináld ha nincs. A témában veszteni valod.

Ezt a nárcisztikusom csináljak nagyon jól.

2020. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Off: NarCiszTIkUs, KoROnaVIruS, SOroS GyuRI


Kb egy szinten van mind a harom, felhirek meg kattintasvadasz cikkek aztan itt ismetelgeti mindenki.

Off vege.


Vannak ilyen temaju konyvek igen, de ehhez mar onmagaban manipulativnak es empatianelkulinek kell lenned. Na meg persze targynak kell nezned masokat. Ami undorito.

2020. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez volt az egyik legjobb könyv, amit tavaly olvastam. De ez nem könnyű dolog, sokat kell gyakorolni.


Önmagában attól nem vagy se jó, se rossz, ha ezt használod. Attól függ, mire használod.

2020. febr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én edzői nézőpontból szeretném használni ezt.

A labda nélküli mozgás,előre gondolkozás, taktikai fegyelem, bátorság, önbizalom vagy győzelem , motiváció bele égetése a játékosaim fejébe illetve az ellenfél megtévesztése , elbizonytalanítása szemszögéből vizsgálom a dolgot.


Mi az ami használható belőle a sportban.

2020. febr. 29. 22:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Aha, akkor nem erre lesz szükséged.

Akkor neked profi motivátorrá kell válnod, illetve menedzsment témában nézegess inkább könyveket. De olyanokat, ami inkább lélektannal, motiválással, csapatépítéssel kapcsolatos.


Ebben annyira nem tudok segíteni, mert jelenleg nem vagyok még olyan helyzetbe, hogy ez számomra fontos legyen.

2020. febr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sárvári György - Sématörés
2020. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Meg varom a tovabbiakat.


En olyan befolyasolasra gondoltam amikor rejtett uzenetekkel befolyasolok.

Peldaul : https://www.youtube.com/watch?v=RATygdSnMG0


Ezt lehet jora is hasznalni, pl hogy a taktika minden jatekosom elmejebe bele egjen, oramu pontosaggal mozogjanak a megfelelo heylre.


Vagy lehet rosszra is, hogy pl az ellenfel dekoncentralt legyen a rejtett uzenetek miatt, vagy rossz helyre.


https://www.youtube.com/watch?v=lup7bGP3oXQ


Szoval en ilyen fajta befolyasolasra gondoltam, nem arra, hogy nepeket hulyitsek be.


Hanem mint egy dopping szer ami nincs rajta a dopping listan.

2020. márc. 19. 14:59
 9/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=6ZElOPpt-D0


Ilyen fajta iranyitasokra , befolyasolasra gondoltam.

Nyilvan elore fel kell keszulni, de hogyan es milyen eszkozokkel?

2020. márc. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!