Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez azt jelenti,...

Szerintetek ez azt jelenti, hogy bejövök a legjobb barátomnak? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Ő is lány és én is, de nem tudom eldönteni ez most mit akar jelenteni:

Folyamatosan ölelget, utalgat arra, hogy ő milyen rossz (igen úgy rossz...,) én meg ártatlan vagyok és... Na meg mindig mondja milyen aranyos, meg szép vagyok, folyton lefotóz ès arra is rámondja, hogy ‘jajj dd cuuuuki’. Legutóbb tesi óra közepette kezdett el ölelgetni, beültetett az ölèbe majd elkezdte momdogatni, hogy én vagyok a plüssmacija. Meg mindig azzal jön, hogy: ‘Aludj már nálam, megnézünk este egy filmet meg ilyenek’. Nemrég náluk is aludtam, egy horrort néztünk meg ès hozzám préselődött mint vaj a kiflire.

Előre is köszönöm azértelmes, normális válaszokat! ^^ :3



2020. febr. 9. 02:24
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Lessz itt meg punci nyalás...
2020. febr. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
🤮
2020. febr. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
59%
Igen. Ha érdekelnek a lányok egy cseppet is, aludj nála!
2020. febr. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti. Leszbikus vagy biszex.
2020. febr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez kamu. Es leginkabb fiu irta a storyt... :D
2020. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:
64%
Esetleg, vagy egszerűen csak ilyen típus. Okay hülyén hangzik de legit vannak hetero csajok akik így fejezik ki a szeretetüket. :D A konkrétabb utalások meg bőven beleférnek a cukkolás kategóriába.
2020. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1-es nem lesz :D mivel èn hetero vagyok :D

2-es akkor menj el innen

5-ös képzeld muci, lány vagyok!

Többi választ meg köszönöm!!!

2020. febr. 9. 11:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm, aki ilyeneket csinál. :D Tény, biszex, de mást szeret. (Ha tetszenék neki szerintem elmondaná, mert olyan típusú, plusz tudja, hogy leszbikus vagyok, szóval több az esélye.)


Meg van egy másik barátnőm aki hasonlókat csinál, de vele meg olyanok vagyunk egymásnak, mint a tesók. ^^'

2020. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!