Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok hétvégente, ha...

Mit csináltok hétvégente, ha nem buliztok? Milyen egyéb program van egy huszonéves fiatalnak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Séta a városban, étterem, koncert, sport, színház, mozi. Csak hogy párat említsek.
2020. febr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sose bulizom, utálom az embereket :D egyedül vagy párommal nagyon jól elvagyunk, filmezünk, olvasok, kutyát sétáltatunk, túrázunk..
2020. febr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most például arra próbálok rájönni, hogy miért omlik össze a Starsector ha egy csillagrendszerbe próbálok ugrani. Semmi olyat nem írtam át a játékban amitől ezt csinálhatná, de mégis minden alkalommal lefagy.


De múlthéten a rózsákat metszettem meg, meg egyéb dolgokat csináltam a ház körül.

Holnap pedig talán elkezdem összerakni az egyik makettemet.

2020. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten lakom. Tegnap kimentem a kedvenc focicsapatom (vendégszerepeltek) meccsére. Ma elmegyek a Normafához.
2020. márc. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én programot sem feltétlen csinálok (sőt, többször nem, mint igen), mert munka és tanulás mellett hulla fáradt, kimerült vagyok plusz hétvégén tanulni kell és valamennyire rendben kellene tartani a lakást.

Magamnak való vagyok (és egy korábbi válaszolóhoz hasonlóan szintén utálom az embereket), ezért nekem túl sok is, hogy a munkahelyen és az órákon is emberek között vagyok.


Voltak nyugisabb, kipihentebb időszakaim, de akkor is túl sok lett volna minden hétvégén valamilyen programot csinálni.


Amúgy ha program, akkor:

- uszoda

- fotózás

- túrázás (kéktúra, teljesítménytúrák)

- egy hosszabb futás egy távolabbi parkban

- mozi

- színház

- kávézó, forrócsokizó, kocsma (jó, ez utóbbi már majdnem bulizás...)

- otthon rajzolás, színezés, festés


Ha lenne egy férfi az oldalamon, ezeket könnyebb lenne kivitelezni és több energiám lenne hozzá. :)


Jelenleg beadandót kellene csinálnom, de nem igazán világosak számomra a követelmények, többször lefagyott a program, amit használni kellene és nem értem a tanár által adott mintát se egyelőre. Ezért lógok itt. De igazából olyan kimerült vagyok, hogy érzem, hogy több óra semmittevés kellene majd több óra sport és hobbizás és utána ismét bele lehetne csapni a lecsóba.


Csak arra akartam rávilágítani, hogy

ad1 nem mindenki pörgős, társasági arc,

ad2 nem csak a szórakozóhelyeken lehet kikapcsolódni, "élni"

2020. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!