Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rivalizál a legtöbb nő?

Miért rivalizál a legtöbb nő?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen is hallottam kibeszéléseket, rivalizálásokat de én ezt sosem értem. Mi szükség van erre? Én gyűlölök másokat kibeszélni mikor nincs rá okom. Például : Irodában dolgozom és a csoportból többen szoktak hozni otthonról vagy sütit vagy cukrot és megkínálják a többieket. Van egy nő aki csúnyán köhög és legutóbb ő hozott sütit. Utána fél füllel hallom,hogy valaki kibeszéli a másiknak,hogy biztosan tele van bacival a süti és nehogy megegye. Én erre nem tudtam mit mondani. Nem tudom miért kell bunkózni egymással. Mire jó ez? Tök jó szándékkal hozott valamit és ez van. Korábban én is akartam sütni és vinni valamit de ezek után nem merek és nem is akarok..
2020. márc. 7. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol a versengés is motivalo a szem.fejlödesre.

Ertsd ugy amikor pl gyerekek versenyeznek ki a gyorsabb stb


A csaladban is meghatarozo az is hogy pl lany-lany teso van vagy fiu-lany, mast es mast tanul belöle az ember

A lany-lany közti kapcsolat ezt a fajta versenykepesseget(belsö motivaciot)tudja fejleszteni jobban.

Àllatvilagban ez kb hasonlit arra amikor a kisbocsok vagy kiskutyak egymassal birkoznak hogy ki az erösebb hogy majd felnöve is képesek legyen a vadonban a területvedelemre vagy harcra.


Szoval alapbol a versenges egy pozitiv dolog lenne motivalo/huzo tenyezö arra hogy karj jobb ügyesebb lenni.


Az màr màs kérdés hogy felnöve az emberek arra hasznaljak ki hogyan àrtsanak bunkon a màsiknak

2020. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*akarj
2020. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írígység + rosszindulat + képmutatás..


Ebben a sorrendben.


Aki ilyeneket mond, meg csinál na abba is biztosan érdeemes megbízni!

2020. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten az is benne van, hogy senki nem akar kilógni a közösségből. Ha te vagy az egyetlen, aki nem azon röhögcsél a többiekkel ebédszünetben, hogy hú, a Kati milyen ízléstelenül öltözött fel ma is, akkor holnap már te leszel Kati, akit az összes többi nő mocskol a háta mögött.
2020. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert számukra unalmas lenne az élet.
2020. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!