Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi pótanyukát...

A legtöbb férfi pótanyukát akar és felszolgálót?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza a munkából, főzzél valami finomat természetesen azt amit én mondok, csak nekem legyen már jó, nem igaz? Azt valahogy nem veszi észre, hogy a felesége is akkor ért haza a munkából na meg valahol ott van egy vagy két gyerek és azokkal is foglalkozni kell.

Mossál is, legyen holnapra tiszta ruhám. Takarítsál is hisz én olyan fáradt vagyok mondom dolgoztam asszony. Sört is hozzál be, tv melletti punnyadáshoz feltétlen kell

Ha esetleg neki kell csinálnia valamit, csak a szájhúzás megy meg az, hogy felemeli a hangját.

Nem saját példa hálisten, egyik legjobb barátnőmnél van ez a helyzet csak nem értem miért nem hagyja ott. Munka után mást sem csinál csak a kedves férjének ugrál.

Tudom, nem minden férfi ilyen és nők közül is van lusta dög, de most nem arról van szó hanem konkrétan egy ilyen esetről.

Nem az a lényeg, hogy társak vagyunk és segítjük egymást?

Meg lehetne ezeket a házimunkákat osztani, nem halna bele a férje, de barátnőm csak ráhagyja.

Akár vendéglátózni is elmehetne annyi tapasztalata van már.



2019. dec. 14. 07:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%

1. A legtöbb férfi nem ilyen.

2. Ha a barátnödnek nem tetszik, majd kinyitja a száját, de szemmel láthatólag neki jó így.

3. Ha neked nem felel meg az ilyen, akkor másmilyen férfit választasz.

2019. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Öhm, nem mondod? Írtam is, hogy nem minden férfi ilyen, de azért van egy-kettő.

A szerelem tényleg elveszi az ember eszét, már aki engedi. Nem tudom mi jó abban, hogy van egy nagyra nőtt gyereke.

2019. dec. 14. 07:48
 3/37 anonim ***** válasza:
0%
Kész van már az ebéd?
2019. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Haha, kérdezd a barátnőmet:D
2019. dec. 14. 07:58
 5/37 anonim ***** válasza:
21%
Kívülállóként miért nem hagyod ezt a dolgot rájuk ? Nem kell mindenbe beleszólni meg véleményt formálni.
2019. dec. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kívülállók egymásnak hisz már lassan 20 éve ismerjük egymást, nagyon sok közös programra megyünk, segítünk a másiknak amiben tudunk, szinte már a testvéremként szeretem és rossz látni, hogy a férje nem becsüli meg csak kihasználja..
2019. dec. 14. 08:03
 7/37 anonim ***** válasza:
39%

Ez olyan téma, hogy kihasználni csak azt lehet, aki hagyja.

Emellett nem biztos, hogy a barátnöd ezt kihasználásnak érzi, rengeteg nönek ez jelenti a jó háziasszony/feleség definícióját és önként vállalják ezt a szerepet, söt ha a férj be akar szállni, azt sértésnek veszik.

Szóval hagyd rájuk, ha nekik kettejüknek megfelel így, akkor te ne akarj változtatni ezen.

2019. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Na ez az, csak egy szerepet játszik..
2019. dec. 14. 08:30
 9/37 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell neked mások életével foglalkozni.
2019. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
27%

a feminista agyúak szeretnek minden nő életébe belepofázni, uszításban, meg szrkavarásban csillagos 5-öst érdemel mind.


De mivel magukból indulnak ki(többségük leszbikus, férfigyűlölő, stb) nem értik meg, jópár nő miért él ilyen életet.


Képzeld, én se főznék egy férfira sem, mivel férfi vagyok, és a normál nőket szeretem....

2019. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!