Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki töltött ki a mensán IQ...

Aki töltött ki a mensán IQ tesztet annak mennyi jött ki?

Figyelt kérdés
Ha máshol is töltöttél ki, ott mennyi jött ki?
2020. márc. 8. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Kétszer töltöttem ki a hivatalos papíralapú tesztet. Először fáradtan 125-129 közötti eredményem lett, majd talán 2 évvel később teljesen kipihenten 135+. A teszt csak 135-ig mér 15-ös szórás mellett, szóval elméletileg mondhatnám, hogy az iq-m bármennyi lehet afölött, de az előző teszt alapján valószínűleg 2 nap alvással se érnék el többet 140-nél.
2020. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Asszem már töltöttem ki. Az "átlag" tartomány élén álltam talán, de még éppen nem a kiemelkedők közt, tehát akik bejutnak. Bár ezt se tudom hogy értem el, totál logikátlan ember vagyok, lehet csak sok jót tippeltem be. :D
2020. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én akkor részesültem szakértő által összeállított intelligencia tesztben amikor matematika alól felmentettek. 3 felé osztották az egészet, de a lényeg amire te vagy kíváncsi az egy jó átlagos eredmény volt.

Interneten még nem töltöttem...

2020. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Interneten töltöttem ki egyszer kíváncsiságból. 125+ jött ki.
2020. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
102 de jobb ember vagyok nàlatok :)
2020. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Az interneten töltöttem ki a Mensa minta-tesztjét vagy mijét, a mintapárosítgatóst, 18-19 éves korom környékén 85 jött ki, 24-25 éves koromban pedig valahol 95 környékén.


Szintén kb. 18 évesen voltam egy hosszadalmas papíros teszten, osztállyal, pályaválasztási tanácsadás keretein belül.

A rövidtávú memória, koncentrációképesség és logika átlag alatti, a számolási készség átlagos és az asszociáció átlagon felüli.

Konkrét számot nem adtak, csak ezeket az eredményeket.


A humán területek könnyebben mennének, ezt tapasztalom is, aránylag jól fogalmazok, aránylag jó a helyesírásom és jó a hosszútávú memóriám is.

Ellenben sajnos a reál érdekel, ott meg ötször annyit küzdök, mire elérem ugyanazt, mint a többiek. Másoddiplomát csinálok, és aktuálisan egy mostani beadandó volt nekem 15 óra, másoknak 5-6.

Hozzá autista is vagyok és minden érdekel (ami nem humán), de hosszú távon semmi se tud lekötni, így hivatás például helyből kizárt.

2020. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonymousreview60 ***** válasza:
MENSA honlapos jól sikerült. Aztán papíron is teszteltem a MENSA-nal. Az elspő 2 alkalommal 120+ lett. A harmadik alkalommal 132-136, így MENSA tag lehettem.
2020. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69 XD
2020. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En is mensa tag lettem de eletemben nem lattam mèg ennyire kretèn, fennhordott orrù barmot mint ott
2020. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
MENSA tesztet töltöttem kétszer is úgy három éve, mindkétszer 135+ jött ki. Igaz, nekem eszem ágába sem jutott komolyan jelentkezni oda, csak kíváncsi voltam. Azóta sem vonz a dolog, többek közt a 9-es által említettek miatt. Ezek szerint jók voltak a megérzéseim :)
2020. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!