Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nyalják meg a pénzt meg...

Miért nyalják meg a pénzt meg minden mást az emberek mielőtt oda adjak azt valakinek? És hogy szóljak rá finoman

Figyelt kérdés
Eladóként dolgozok eddig is idegesített, most meg pláne hogy minden 2. Ember úgy adja a pénzt hogy folyik róla a nyála annyira nyálazza. Gusztustalan már az is amikor megnyalja a koszos (látványosan koszos!!!) Ujjat, majd odaadja a pénzt ami fényesen csillog a nyalatol??? Hogy szóljak rá finoman? Szivem szerint megkérdeznem hogy nem zavarja hogy a hajléktalan is így nyalogatta a pénzt előtte, de nem tehetem
2020. márc. 9. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
El nem tudom képzelni, hol dolgozol, mert soha, de soha nem láttam ilyet, pedig láttam már elég embert a pénztárnál fizetni! na ne... minden második ember? Lódítasz. Valószínű most nagyon fosol a fertőzéstől és azért éled így meg.
2020. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig ez fordítva volt, vagy jobb esetben vizes párnás kis szivacsot alkalmaztak az eladók erre. Egyszerű:

mond ki, hogy "Kedves vevő, ezt ne alkalmazza legyen szíves ebben a vírusos időszakban pláne, de amúgy sem, mert ez senkinek nem tesz jót!".

2020. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz gumikesztyűben.
2020. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!