Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről?

Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Nektek taszító lenne ha egy nő a nőnapot "szukanapnak" nevezné? Szerintetek ez is lehet egy elnevezés a sok közül vagy van benne valami visszataszító?

Egy nő részéről nem durvább egy ilyen, mintha egy férfi mondaná?


Egy leszbikus ismerősöm használja rá ezt a szót de belőlem nem sok tetszést váltott ki, nekem nagyon nem tetszik és érdekelne, hogy mások is hasonlóképp gondolkodnak-e vagy én vagyok vaskalapos.


(Nő vagyok én is)


2020. márc. 9. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik, közönséges és degradáló.

N

2020. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Poénnak elmegy, mosolyognék egyet és kész. Az ilyen femipunci ünneprontást viszont nem szeretem
2020. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is visszataszító, főleg egy nő szájából. Lekezelő.
2020. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszító bárki szájából.
2020. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a kutyámi is lány kutyának hívom,nem szukának.
2020. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az ismerősöd, hogy miért mondta ezt.

Nekem nincs semmi problémám a nőnappal, viszont idén tényleg kb. egy szukanapot láttam belőle. Egy politikus kiírt egy normális posztot és mindennek elszidták, közellenség lett, mert meg mert köszönni benne pár dolgot. Idilli életben lévő nő ismerőseim sorban tolták ki a posztokat, hogy milyen nehéz nőnek lenni, mekkora szenvedés. Más női ismerőseim olyan idézeteket toltak, hogy egy nő automatikusan csoda, a férfiakkal szemben meg egy kis degradálást. Az egyetememen indult egy fotópályázat, csak nőknek.

Szóval igen, sokaknál a nőnap már átcsúszott egy kutya vonyításának szintjére.

2020. márc. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!