Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha valakin...

Mit gondolnátok, ha valakin vágásokat látnátok? Mi lenne az első reakciótok?

Figyelt kérdés
Nemet, kort is írjatok

2019. máj. 5. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Csuklón?


Azt, hogy az illető borderline személyiségzavaros. Jobb elkerülni őket.


29 F

2019. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én is vágtam magam 15-16 évesen, meg is maradtak a hegek, szóval nálam ilyenkor mindig bekapcsol valami védő ösztön, az első gondolatom az, hogy beszélgetnék velük, mert lehet nincs senkijük, hozzám is jöttek oda emberek, mikor láthatóan xarul voltam vagy meglátták a vágásokat (annak ellenére, hogy próbáltam rejtegetni) és nagyon örültem neki. De ennek ellenére semmit sem teszek, mert furán jönne ki, ki akarna beszélni egy idegennel? Eleve szorongó természet vagyok, szóval nagyon kínos lenne a szituáció. Meg valószínűleg nem tudnék segíteni, maximum rontani a helyzeten azzal, hogy odamegyek hozzá, mert akkor még gyengébbnek, segítségre szorulóbbnak érezné magát az illető.
2019. máj. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

De szeretem azt a filozófiát, hogy ha valakinek látható baja van, akkor kerüljük el, mint a leprást...


Ha csak futólag látnám, kicsit sajnálnám (feltéve ha rejteni próbálja és nem ilyen buta tini, aki azt hiszi ez a menő és direkt villog vele) de nem tennék semmit. Ha esetleg egy helyen dolgozunk, akkor szép csendben és távolról figyelném, mennyire tűnik rossz hangulatúnak, esetleg kedvesebb lennék vele innentől, meg hát nagyban függ az eddigi ismeretségtől. Segíteni nem biztos, hogy próbálnék, mivel én is lent vagyok, és csak még jobban lehúznánk egymást, az meg nem használ.

2019. máj. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Elso gondolat hogy az illető egy idiota.

Vagdosastol nem oldodnak meg a problemaid.

2019. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%

Én is csináltam régen szóval nem ítélnék el senkit emiatt.Sőt én segítenék is neki szívesen hiszen nem lehet tudni hogy miért csinálta ezt.De ha nem akar róla beszélni mert már túl van rajta azt is megérteném akkor úgy kezelném mint bárki mást.

19L

2019. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%
Én is vágdosom magam, szóval elég megértő vagyok. Odamennék hozzá és megkérdezném tudok-e valamit segíteni neki, de az első, hogy elmondanám neki hogy nem mondom el senkinek. Azzal csak rontok a helyzeten ha akarata ellenére elmondom szüleinek vagy bárki másnak (tapasztalat) 14/L
2019. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzok akik nem értik miért vagdossa valaki magát:Mikor elvágod magad valamennyi dopamin(boldogság hormon) szabadul fel,ezért függőséget okozz.Közben pedig büntetted magad.Én furcsának találom ha valaki a kezét vágja.Mikor én vagdostam magam akkor lábbon tettem.Amúgy nekem eltűntek a hegek.(többsége,pár látszik)Én nem szólnék bele főleg nem említeném.Csak mellette lennék és kész.^-^
2020. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Mikor elvágod magad valamennyi dopamin(boldogság hormon) szabadul fel,ezért függőséget okozz

Akkor biztos velem van baj, mert eleg sok serulesen vagyok tul, de egyik vagas sem okozott sem boldogsagot se fuggoseget.

Ahhoz meg vegkepp ostoba kell lenni hogyha azt hiszed hogy a sajat fajdalmad megold barmilyen problemat.

Nyugodtan lehet csapkodni a piros pacsit.

2020. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!