Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagy kik számodra a legszim...

Ki vagy kik számodra a legszimpatikusabb és legunszimpatikusabb híresség?

Figyelt kérdés

Nekem sok híresség nagyon szimpi, legalábbis amit a kamerák előtt mutat pl. Sebestyén Balázs, Istenes Bence, Liptai Claudia, Majka és Dundika, Kulcsár Edina, Ördög Nóri, Kökény Attila, Bereczki Zoli

Akik nagyon nem: Alekosz, Kiss Ramóna, Nádai Anikó, Aurélió, Rácz Béla (VV Béci), Szabó Zsófi, Pumped Gabo, Csobot Adél, Kabát Peti, Megyeri Csilla


2020. márc. 11. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már öreg vagyok, ezeknek a fiataloknak a nagy részét nem is tudom, hogy kicsoda.


Nekem kedvenc férfiszinészem Joseph Fiennes lett a Szerelmes Shakespeare és az Elizabeth óta, mert pasiként szörnyen sármosnak találtam, és aztán mikor a nagybátyjával elment dokumentumfilmet forgatni Egyiptomba, és megvillantotta a civil egyéniségét is, emberileg is abszolút módon megkedveltem. Szóval ő a legszimpatikusabb.


Unszimpatikus meg valószinűleg rengeteg lenne az RTL - TV2 celebek közül, de nem nézem egyiket se, szóval nem vagyok kitéve az irritációnak... :)

2020. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De, mégis tudok. Nagyon utálom Sebestyén Balázsnak a médiában mutatott bunkó, nyegle, hülyegyerek arcát. Miközben a magánéletben meg egy tök normális és jószivű fickó állitólag... Szomorú, hogy az előbbi kell eszerint a népszerűséghez manapság.
2020. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus: Arató András, bár ő inkább mém, mint celeb


Antipatikus: Schobert Norbi, Vasvári Vivien, Pumped Gabo

2020. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem azok is egytől egyig unszimpatikusak akiket felsoroltál, bár nekem ők nem hírességek, hanem csak 'celebek'

Akik szimpatikusak, azok Görög Zoltán, Hegedűs D. Géza, Wunderlich József, Börcsök Enikő, Vidnyánszky Attila, Kökényessy Ági, Cserna Antal stb.

2020. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából azok nem szimpik, akik beleillenek a tipikus "celebkultúrába". Pl. akiket felsoroltál.
2020. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szimpatikus, akik most így hirtelen eszembe jutottak:


Pamkutyáék, Szirmai Gergő, a Road zenekar tagjai, Puzsér Róbert, Szabó Győző, Hajós András, Kovács András Péter, Dombóvári István


Unszimpatikusok, szintén hirtelen eszembe jutás alapján:


Dancsó Péter, Kasza Tibi, Szabyest, Bánki Beni


Az unszimpatikus csoporthoz tipikus tévés celebeket direkt nem mondtam (pl. Győzike, Berki Krisztián), mert mind tudjuk, hogy ők a kamerák előtt mindig egy szerepet játszanak, és nem az a valódi énjük.

2020. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szimpi: Elon Musk. Nem szimpi: Kiss Ramóna. De lenne mindkét kategóriában több személy.
2020. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szimpi: PamKutya-tesók, Arató András más így hirtelen nem jut eszembe, aki saját magáért szeretek/szimpatikus


Unszimpi: Csobot Adél, és a TV2 műsorvezetője vlmilyen Atilla (Tilla) - őket azért mert valamilyen oknál fogva kínzás számomra a beszédjük, a hangjuk és a fogalmazásuk is. Ez nagyon buta oknak hangzik, próbáltam leküzdeni ezt az iszonyt, de ez a két TV-szereplő akiknek perceken belül elmondanék mindent, ha elhallgatnak és elhagyják a szobát cserébe.


Dancsó Péter - néha szerettem, néha nem, most már határozottan nem. Nem tetszik amit csinál, ahogy fellép, pedig néha-néha még mindig tudnám értékelni egy-egy poénját, megszólalását.


Szirmai Gergő - szerettem, nem szerettem, már nem szeretem. Nekem mostanra már inkább egy kicsit egoista emberként jelenik meg, plusz tényleg az, hogy többször otthagyta a csatornáját egy zokszó nélkül félévekre, aztán "bocsi nem volt kedvem, de most itt vagyok" videókkal még mindig visszatér. Bennem sokkal jobb érzést váltott volna ki, ha mondja, hogy "bocs srácok kiégtem, már nem akarom ezt csinálni, nem fér bele az életembe, köszönöm, hogy velem voltatok" akkor is ha visszatér vagy akkor is ha végleg felhagy. Személyes vélemény, nekem már visszatetsző amit csinál, pedig sokáig képviselte a minőségi videókeszítést kishazánkban...


Aztán igazából nekem a legtöbb "celeb" unszimpatikus, már csak azon gyarló emberi tulajdonságomnál fogva, hogy irigy vagyok egy picit rájuk. Mert nekik milliós útjaik vannak, villájuk, aranyéletük, s vagy a tökéletes boldogságukról szól a műsor, vagy valamilyen apróságról amit sorscsapásként élnek meg. (Fókusz-riportok, újságok)


Nyilván ezek a médiatermékei is, élőben aszerint ítélném meg őket, ahogy ott sikerül megismerem őket.

2020. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!