Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc könyvetek címe?...

Mi a kedvenc könyvetek címe? Miért pont az a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Káma Szútra!
2020. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Heaven Official's Blessing"


Mert ez a legjobb és legepicebb könyv, amit valaha olvastam :O (és mert bl, ami miatt cuki, de az mellékes xd)

Egyszerre vicces, szomorú, meglepő és tragikus, akkora fordulatokkal, hogy fhú...

Részletesen kidolgozott karakterek, baromi jó történet, cselekmény akkora csavarokkal, hogy sokszor úgy érzed, mintha pofán bsztak volna, a kisebb történetszálak valahogy mindig összekapcsolódnak, szerethetőek a karakterek és néha olyan random dolgok történnek benne, amik annyira viccesek, hogy több ponton is hangosan felnevettem (ilyenkor jött az, hogy nem suliban kéne olvasnom a könyvet, mert kicsit gázul néz ki hogy csak úgy magamban nevetek :P)

2020. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Setét Torony sorozat.

Mert letehetetlen, zseniális a sztori, a karakterek és a világ, teljesen beszippantott. Úgy sírtam a vonaton pár résznél mint egy kislány, pedig felnőtt nő vagyok. :DDDD

2020. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem több is van. Alapvetően az igaz történeten alapuló könyveket szeretem. Ilyen pl : A dzsihád jegyese, A lány hét névvel, A mengele lány :)
2020. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Vladimir Nabokov - Lolita

Patrick Süskind - Parfüm

Charles Bukowski - Egy vén kujon jegyzetei

Esther Vilar - Az idomított férfi

2020. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok csak egyet mondani, akármennyire is próbálom. Imádom a klasszikus szépirodalmat, a kedvenc íróm George Orwell, de a kedvenceim között van még Michail Bulgakov, John Steinbeck, Kurt Vonnegut, Boris Vian, Mark Twain, Vladimir Nabokov is például. A krimiket is imádom, főleg a sötét, skandináv fajtát (Jo Nesbo összes könyvét ajánlom), de a könnyedebb, viccesebb skót krimiket is szeretem.
2020. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Antoine de Saint Exupéry - A kis herceg


Rendre es rendre elolvasom, hogy emlekezzem ember maradni.

2020. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretném kiemelni Philip K. Dick-től semelyik könyvét sem, mert nálam kedvenc író! :)

Rengeteget művéből próbáltak már filmet, sorozatot csinálni, vagy legalább a kreációiból merítkezni, többé-kevésbé sikerrel. :)


Nekem abszolút "bejön" az a hangulat ami körüllengi az alkotásait, nem akarlak untatni titeket vele, utána lehet olvasni. :)


3: Ez aranyos. 😊 Ritkán használom a tömegközlekedési eszközök nyújtotta lehetőségeket, de PONT ezért nem olvasok/nézek olyan tartalmakat amik az általad felvázolt helyzetbe hozhatnak. :P Hülye konvenciók, mert ugye férfi nem.. 🙄 :D

2020. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Virginia Woolf: Hullámok. 6 ember életét kíséri végig az írőnő a könyvben. Azért ez a kedvencem, mert olyan, mint egy nagyon hosszú, gyönyörű vers.
2020. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fredrik Backman könyvei: elgondolkodtatóak, szomorúak.
2020. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!