Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma elkapott a kedvenc tanárom...

Ma elkapott a kedvenc tanárom puskázás közben. Érdemes ilyenkor másnap bocsánatot kérni vagy ilyesmi? Nem szeretnék pont vele rosszban lenni. Vagy mondjam meg neki hogy nem tudtam egyáltalán tanulni ezert puskáztam?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális tanár normálisnak tartja a puskázást, mint ahogy normális szülő is tudja, hogy a szeretett gyereke is rosszalkodik.
2015. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
magyarul ne csináljak semmit?:D igazából csak attól félek hogy azt hiszi hogy a többi dogát is így írtam meg nála és így teljesen elveszítem a bizalmát
2015. febr. 13. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy érzed, hogy bocsánatot kell kérned, akkor kérj bocsánatot.
2015. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bánt ez téged, akkor mondd el neki szerintem. Kérj tőle bocsánatot és mondd neki, hogy többet nem fordul elő. Legalább látni fogja, hogy lelkiismeretfurdalásod van, és lehet, hogy ez jól is fog neki esni, illetve a bizalmát is helyreállíthatod.
2015. febr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En is voltam hasonlo helyzetben, en bocsanatot kertem. Nagyon jol esett neki:)
2015. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is vett észre a tanár puskázás közben, de nem kértem bocsánatot mert feleslegesnek tartottam
2015. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!