Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "A világ megérett a pusztulásr...

"A világ megérett a pusztulásra? "

Figyelt kérdés
Milyen sokan mondták már ezt. Nesze itt van a vírus, most miért nem mondja senki?
2020. márc. 13. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert ez most jelenlevő valódi állapot, és nem valami disztópia.
2020. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
0%

Mert ezt a kifejezést nem erre használják? :D

Amúgy össze ne szarjuk már magunkat mert egy éppen csak hogy kitört járványnak 2%-os mortalitása van ami amúgy messze nem azt jelenti, hogy 100-ból ketten beszívják lévén vannak hajlamosító tényezők.


Gondolj rá úgy hogy Isten, egy 4. dimenziós lény, az UFO-k, Gyurcsány, Soros stb küldte hogy megszabadítson minket a boomerektől. :D

2020. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
40%
Nesze, itt a vírus... be ne kakilj már, szinte kivétel nélkül csak az olyan öregek halnak bele, akik amúgyis súlyos betegek. Én alig várom, hogy elkapjam, aztán feküdjek végre 1-2 hetet 2 munkahely mellett.
2020. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Én elég sok embertől hallom/olvasom ezt most, hogy itt a vírus.
2020. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem tűnsz valami naprakésznek! Az ember élettere, a Föld nevű bolygó már n alkalommal küldött az emberiségnek jelzéseket arról, hogy nem lesz jó vége annak, amit mi, emberek teszünk a forrásaival. Csak hát a profit, a számító nyerészkedés n+1 alkalommal írta felül ezeket a jeleket - és félre rakta egy "majd egyszer újra vizsgáljuk" fakkba. Az ember hirdeti az élethez való jogot, miközben ész nélkül pusztít(ott) maga is, hogy egyre jobb minőségű életet élhessen. Az ember ugyanaz a lény, amelynek vezető egyéniségei továbbra is a "nemzeti" (és hasonló) fogalmak mögé bújva buzdítják az embereket arra, hogy ész nélkül szaporodjanak, holott már nem is titok (!), hogy a jelenleg bolygón élő emberiség többet fogyaszt, mint amennyit pótol, előállít, rekultivál. A "nemzeti öntudat" címkével aposztrofált jelenség nem más, mint a félelem és a további nyereségvágy. Ez a félelem arról szól, hogy nem lesz kin uralkodni, nem tudnak olyan volumenű jólétet biztosítani maguknak és a leszármazottaiknak a rohamosan csökkenő bevételekből a jelen vezető egyéniségei, nem lesz, aki kitartsa őket és a leszármazottjaikat. Megmondaná valaki szemtől szembe az x országot éppen lakó y tömegeknek, hogy gyakorlatilag folyamatosan hülyének nézi? A legjobban az tetszik, hogy mindig valakit, valamit "MEG KELL VÉDENI"! Bélyegezzetek meg, de én sok mindent igazságtalannak tartok, - élen azzal, hogy aki nem akar élni vagy életébe semmit nem tett a közösbe, ill. önhibájából került nehéz helyzetbe, azokat miért kell pesztrálni, azok "megmentésére" miért kerül elő mindig a közösből anyagi és emberi erőforrás, míg mások, akik egész életüket tisztességgel végig dolgozták, adózták, miért pusztulhatnak bele egy orvosi vizsgálatra várakozásba? Ha nincs ismerősöd, és/vagy pénzed, olyan betegségekbe pusztulhatsz ma bele ebben az országban, amelyekbe nem lenne törvényszerű, hogy bele kelljen. Akik meg unalmukban szabatják magukat át 20 percenként, élik világukat! - Nem volna szabad prioritást biztosítani akkor sem egy ilyen embernek, ha busásan fizet ezért! Addig nem, amíg ül bárki is a szakrendelésre indokoltan várakozók sorában! Hol itt az igazság? Kicsit elkanyarodtam a kérdéstől, de legalább 100 éve olyan szinten rohad a világ, amely szintre már reagálnia kellett volna az emberiségnek!
2020. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
A világ megérett a pusztulásra. Tessék kimondtam. Most örülsz?
2020. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Látván a kérdést, egyből kimondtam hangosan, hogy az emberiség megérett a pusztulásra. Hogy miért nem a világ? Mert az köszöni szépen, de tökéletesen megvan most is, ellentétben az emberiséggel.
2020. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Egyszer sem mondtam ki hogy az emberiség megérett a pusztulásra. Hihihihihi.
2020. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
#7 Defektes vagy. Csak azért mert vannak olyan emberek akik ártanak másoknak,még nem kellene általánosítani. Vannak még jó emberek igaz kihaló félben de vannak.
2020. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ember tehet róla. Ettől nem fog kipusztulni az emberiség. Max jobban oda fognak figyelni a higiéniára. Nem hiaba vannak jarványok, egyféle szelektáció is végbe megy ilyenkor. Lásd, csak a gyengék halnak bele.
2020. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!