Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Háti permetezővel befújtam a...

Háti permetezővel befújtam a lakást kifertőtlenítettem. Felhólyagosodott a tapéta, felázott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Befújtam mindent, mennyezetet falakat bútorokat. Biztos ami biztos, de feláztak. Most a fűtést rákapcsoltam szárad. Ezek a puklik el fognak múlni?
2020. márc. 16. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De miért voltál ilyen nagyon ügyes? Sosem ázott el még tankönyved? Vagy mit vártál?


Inkább az ablakot nyisd ki, így csak bepárásodik minden és még nehezebben szárad.

2020. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Téged sem az eszed miatt szeretnek
2020. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szárad már szinte kiszáradt, a bútorok keveset kaptak arra figyeltem és át is töröltem, csak a tapéta itt ott
2020. márc. 16. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Aztán milyen szerrel ami megvéd az állítolagos járványtól ? Mert olyan nincs . A padló csempe napi 1 - 15 domestos hypo felmosasa sem . Gratula elhitted a sok milliónyi tudatlannal a mediaterror átverését .
2020. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Clint raktam bele egy keveset az nem jó? Illatos pedig
2020. márc. 16. 14:47
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Akkor most fujd le valamivel, hogy ne peneszedjen be.
2020. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Adok egy tippet, ami -állítólag - beválik (nem próbáltam):

Nedvesítsd át a felhólyagozott részt. Egy injekciós fecskendőbe (vagy hozzá hasonló tárgyba, pl. nyomtatók utántöltésére szolgáló fecskendőbe) szívass fel annyi tapétaragasztót, amennyi befedi a hólyag alatti falat. A hólyag felső felén szúrd át a tűt és nyomjad alá a ragasztót. Ez lefolyik ugyan a hólyag aljára, de kézzel nyomkodd szét minden irányba, hogy elterüljön a hólyag alatt. A szúrás helyét gond nélkül láthatatlanná tudod tenni, hozzányomkodással. Most egy száraz szivacsot (rongyot) támassz a hólyagnak ÉS TÁMASZD ki, hogy odanyomódjon a falhoz. A szivacs vagy rongy biztosítja az egyenletes hozzásimulást a falhoz. Kb. 2-3 óra múlva ezeket eltávolíthatod. Kész.

2020. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó, köszi!

ez jó ötlet, logikus.

Kipróbálom

2020. márc. 16. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Clint 🤣🤣🤣🤣🤣
2020. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és bevált! Köszi
2020. márc. 17. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!