Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tapétázás, milyen ragasztó?

Tapétázás, milyen ragasztó?

Figyelt kérdés
Adott egy as creation papír alapú,habosított,vinyl mosható tapéta /igen,ennyi infó volt a papíron,neten is keresgéltem,eddig nem sok sikerrel!/.Milyen ragasztót vegyek, metylan directet néztem hozzá,illetve a legontosabb kérdésem /már írtam a forgalmazónak emailt ezügyben/ ,hogy a falra vagy a tapétára kell a ragasztót felvinni?Yt-os magyar videókban a tapétára hordta fel,németül az ilyen tapétákra nem,csak a falat ragasztózta be,most akkor melyik legyen?Kérlek olvasd el és ha tudod válaszolj!Köszönöm :)

#ragasztó #tapéta #tapétázás #Metylan #habtapéta #vinyltapéta
2020. febr. 22. 18:25
 1/8 anonim válasza:

Én most tapétáztam, pont ilyen ragaccsal. Igaz sima fűrészporos tapéta, ezelőtt még soha nem csináltam ilyet.

Tapétára nyaltam fel bőséggel. összehajtottam, hagytam átázni, addig átkentem a falat vele. egy hét alatt még nem esett le

2020. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,igazából ezeket a tapétákat nem kell áztatni,az bizonytalanít el,hogy van aki a falra viszi fel a ragasztót,van aki a tapétára!Ahány weboldal,szakember,yt video mind máshogy csinálja!Na,hátha valaki még ír,köszi mégegyszer,hogy leírtad a tapasztalatod.
2020. febr. 22. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

A falat szoktuk kenni, ha nagy meleg van és gyorsan szárad, akkor akár 2x is.

Melylan ragasztót szoktam venni (talán az instant-ot), van már vlies tapétához való is, vagy olyat ami nehéz tapétákhoz való.

2020. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Anno mikor a másik szobát szakember tapétázta, pont így csinálta, ahogy én. de a dobozra is rá van írva amúgy a módszer!!!
2020. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Vinyl habosított strukturált tapéta,még mindig várom a javaslatokat,tapasztalatokat hogy a tapétára vagy a falra kell felvinni a ragasztót?Azt olvastam én is ,hogy a vlies tapétánál elég a falra,na de ennél a fajtánál?Azóta mégjobban elbizonytalanodtam,volt már áztatás,pihentetés,falra felkenés vagy tapétára ,tényleg ahány blog,weboldal,video,szakember,laikus,mind mást mond, a tapéta papírján pedig alig van infó!Várok még,hátha van valakinek ezzel a fajta tapétával tapasztalata!
2020. febr. 23. 18:26
 6/8 anonim válasza:

Elolvastam mi van a dobozra írva, javaslom te is tedd azt.

Le van írva.


Vagy csináld ahogy akarod. :)

2020. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kinyitod a tapéta csomagolását, az abban lévő papír hátulján nincs infó?
2020. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6# Nem a ragasztóval van problémám,hanem a tapéta anyagával,nem tudom milyen módszer szerint kell felhelyezni!/Még várom a forgalmazótól az emeilt ezügyben!/


7# Sajna semmi sincs a hátulján,az elején a piktogrammok vannak,azokat már megfejtettem!Illetve a fent leírt a tapéta anyaga!

2020. febr. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!