Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége a koronavírus...

Mikor lesz vége a koronavírus mizériának?

Figyelt kérdés

Számítások, becslések szerint mikor tér vissza az élet a régi kerékvágásba? Mi kellene ahhoz, hogy ezt a folyamatot felgyorsítsa az emberiség?


Sok helyen azt hallottam, hogy nyárra már biztosan eltűnik a vírus, mert a melegben nem annyira életképes. Ez kamu?


Mi várható?



2020. márc. 18. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kínában már alig regisztrálnak új esetet, ugyan az lesz itt is.
2020. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy baromság, a meleg nem pusztítja el. Gondold végig, az egyik tünet a láz, ha a melegtől elpusztulna, akkor a láz megölné és már meg is gyógyultál. Egyébként én egy olyan inforól tudok, hogy ebben az évben még nem fog véget érni.
2020. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár ez szerintem túlzás
2020. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-6 honap, elv meleg lassithatja egyes kutatasok szerint az eddigi koronavirusokbol kovetkeztetve, es pl iran sokkal jobb adatokat produkal mint olaszban...
2020. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg július közepére-végére. A gazdasági hatásai viszont jócskán elhúzódnak.
2020. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Megállitani egyelőre nem tudják csak lassitani.Azt olvastam hogy akár másfél-két év is lehet mire átesik rajta az emberiség nagy része.Előre nem lehet megmondani lehet hogy a nyáron már eltunik.De jo lenne...A spanyolnátha 2 évig garázdálkodott aztán belesimult a szezonális influenzába.Tehát nem tunt el...
2020. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!