Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz vége a...

Szerintetek mikor lesz vége a koronavírus járványnak?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén én nem különösebben tartok a betegségtől. Természetesen ahol csak tudok, próbálok jobban vigyázni magamra, és másokra is, de szerintem nagyon fel van ez fújva a média és a kormány által. Gyakorlatilag sehova nem megyek itthonról, mert nincs suli, nincs a diákmunkalehetőség, és a marketplace-n is sokan ezért nem veszik meg a meghirdetett cuccaimat, helyette megkérnek arra, hogy rakjam el nekik, ha vége. Ráadásul az emberek is ingerlékenyebbek. Ezért várom ennek a végét, mert kiakaszt, hogy ilyen közeg alakult ki, mely az én életemet is jelentősen befolyásolja. Remélem pár héten belül vége lesz, de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre is erről.

2020. márc. 17. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nyár elejéig biztosan ki fog tolódni.
2020. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Pár héten belül még tetőzni sem fog, nemhogy lecsengeni.
2020. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
áprilisra is vége lehet.
2020. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-6 hónapot jósolnak az okosok óvatosan.
2020. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán szeptemberben indulhat újra iskola, de nem biztos. Én azt mondom soha nem fogják visszaszorítani, mindig meg fog jelenni.
2020. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Remélem minél hamarabb.

Úgy van ez hogy az ember eleinte örül hogy hú de jó nincs suli meg szakkör és stb, megvan a varázs 1-1,5 hétig, de aztán elég hamar kiderül hogy nem tudsz otthon semmit csinálni, kiolvasod az összes könyved és még venni sem tudsz újat, nem lehetsz barátaiddal, egyes tanárok kihasználják a lehetőséget hogy minél hamarabb bevasalják rajtunk a lemaradásokat, szóval ja. Nálam legalábbis így volt😅

2020. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen optimisták voltunk :(((
2020. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

És látjátok, azóta eltelt úgy másfél év, nem lett vége. Nem is lesz. A szüntelen rettegésben tartással, erre hivatkozva bármilyen intézkedések meghozhatók, no és csilliárdos üzlet. Oltásbiznisz, stb. Gondolj bele, jelenleg a világ negyedét leoltották vagy kétszer is, milliárdnyi emberen mennyi pénzt keres ez a néhány oltóanyaggyártó cég? Csillárdos üzlet. A maszkokon, fertőtlenítőkön, teszteken... A világtörténelem legnagyobb biznisze. Miért akarná bármely érdekelt, h vala is vége legyen? Miért akarnák a politikusok? Lényegében királyként uralkodhatnak, bármit megtehetnek, és bárki szót emel, az elnyomható, hiszen míg a veszélyt fenn van tartva, veszélyezteti az emberek életét a lázadó hangadó. Tudod mikor lesz vége? Majd amikor úgy döntenek az érdekeltek, vagy mikor a nép azt szeretné, h vége legyen, és ezért hajlandó

lesz félretenni önös érdekeit, rettegését, feláll, kiáll az utcán egyként világszere. Majd akkor. Egyébként ahogy pl Hágában (az emberi jogok ikonikus helyszinén) a tüntetőket gumibottal és vizágyúkkal térítették vissza a rossz útról a rendfenntartók, januárban vagy februárban a hidegben. Demokrácia? Ugye? És nálunk? Siralmas.

2021. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Időutazó vagyok, eddig úgy tűnik hogy 2022 végére nem lesz korona.


Na ez nem így lesz szerintem. Most az internet fel van kapva azzal, hogy itt az omikrón és ez a járvány végét jelentheti. Pedig szerintem még ki fog tolódni 1-2 évig, ha 2024-re nem javulna akkor meg mondhatjuk, hogy örökké ez lesz

2022. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jó lenne már vége lenne....:( el se hiszem,hogy már ennyi ideje itt van és ellehetetleníti az amúgy sem könnyű életünket.
2022. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!