Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor volt kijárási tilalom...

Mikor volt kijárási tilalom Magyarországon utoljára?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
56-ra saccolok.
2020. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem lépik meg, nyugi. jaja 56-ba volt.
2020. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
De, meg kellesz lépniük, mert ma is tele voltak a városok lézengő emberekkel, nyuggerekkel, iskolásokkal, kisgyerekes családokkal. Egy veszélyhelyzet/karantén nem így néz ki.
2020. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szaj es koromfajas idejen volt utoljara jarvany miatti karanten 1952ben

A tobbi politikai volt

2020. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Meglepik ha terjed. Marpedig ez boritekolhato ezt minden orvos elmondja. Es az is, hogy az emberek sosem tartanak be semmit. Legalabbis mindig van kivetel. Nem veletlen hogy a szabalyok az ostobak miatt van, mert van aki mindig meg akarja oldani “okosba”. Tehat nyugateuropa is hulyebiztosan csinalja, magyarok eddig sem bizinyitottak szeretetuk es osszetartozasuk peldajat igy nyilvan az onkentes karantes se fog menni..
2020. márc. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

56-ban. Ha most a sok idióta nem lézengrnr az utcán, akkor nem kellene meglépni ezt. Viszont a tele volt ma is a piac öregekkel, sétálgatnak, a fiatalok este a kocsma előtt isznak csapatokba verődve. Plusz az iskolások is bandáznak. Így csak jobban terjed a vírus és szépen beszívjuk, mert elrendelik a a kijárási tilalmat.


Pár hülye miatt szívjon mindenki.

2020. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
56-ban volt utoljára. Véleményem szerint most nem kellett volna MÉG meglépni, ha pont a veszélyeztetett korosztály nem tartott volna összejöveteleket. Én nem haragszom az idősekre, de most ez az ő hibájuk. Míg én leszakadtam egy tejért vagy kenyérért, addig a város több pontján is láttam, hogy együtt traccsolnak, padon együtt "kameráznak". Hála annak, hogy a vének (már bocsánat, de tényleg az ő hibájuk) nem bírtak otthon maradni szív az egész ország.
2020. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!