Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szorongtok a jelenlegi...

Ti is szorongtok a jelenlegi helyzet miatt?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni se, valahogy olyan furcsa és ijesztő, ami most történik a világban. Szerintetek mikor jön rendbe minden?

2020. márc. 19. 23:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Én most kezdek kiborulni.

Tegnap tárt be a munkahelyem.

A nyaralásomat le kellett mondani.

A pasim Londonban van, talán hónapokig nem láthatom.

A szüleimnek nincs bevételük mert még nem nyugdíjasok, én tartom el őket.

Pillanatnyilag azt érzem hogy ez valami rossz vicc és egyáltalán nem látom a fényt az alagút végén.


30N

2020. márc. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Idáig is lehetett tudni, hogy ebben az országban nincs tartalék, tehát ha történik valami, akkor azonnal a padlón vagyunk.

Azt is lehetett tudni, hogy holtbiztosan történni fog valami.

Csak az időt nem lehetett tudni.


Most már lehet azt is.

Igazából most tűnt el a bizonytalanság.

Azt meg, hogy pontosan mi fog történni, jól lehet látni, ha megnézed az olaszokat. Ők pár hete voltak olyan hülyék, amilyenek most mi vagyunk.

2020. márc. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
71%
Az anyukám és az egyik osztálytársam nagyon fél szerintem ők egyértelműen megértenének téged. Én is szorongok kicsit emiatt hogy nincsen iskola meg ilyesmi dolgok miatt. Hiányzik a közösség szörnyű ami manapság történik :(
2020. márc. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Mi minden reggel ugy kelek fel, h ez most tenyleg megtortenik ez a valosag?
2020. márc. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a sok idiótától tartok, akik minden ajánlás ellenére csapatokban sétáltatnak kutyát, akik a gyerekkel együtt mennek shoppingolni, akik a buszon átbújnak a kordon alatt, akik irdítonak a patikában, hogy miért csak két embert engednek be stb.
2020. márc. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Én még mindig azt hiszem, hogy csak álmodom, de már lassan fel kell dolgoznom, hogy ez bizony a valóság. Egyre idegesebb vagyok, fogalmam sincs mi lesz az érettségivel, hogy lesz-e egyáltalán... A tanárok irdatlan mennyiségű anyagok zúdítanak a nyakamba, mintha kényszerítenék őket és 1-2 napos határidőket szabnak meg. Ha karantén lesz hónapokig nem látom az egyetlen és legjobb barátomat, aki kb. 200km-re lakik tőlem. Asszem ezt az évet szépen elcseszte a koronavírus. 19/L
2020. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap konkrétan elsírtam magam. Nem látom a végét és nem tudom mi vár még ránk, bízom benne, hogy ha tényleg fegyelmezettek leszünk elkerüljük azt ami ránk vár. Nekem még dolgozni kell és a munkahelyemen sok idős ember van, rossz nézni, hogy közösségben vannak. Őket kéne valahogy elszeparálni.
2020. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hála van munka. Én élelmiszerboltban dolgozom, a szüleim meg pékségbe, ezért ez egy biztos pont nálunk. Ami miatt viszont aggódok az a sok hülye.

Eddig nem útáltam a cigányokat, de már nekem is kezd a pötsöm telelenni velük. (Tisztelet a rendes normális kivételnek)

Egyik megvett egyszerre 10 kiló lisztet, de kint gemgel a bandával ugyan úgy. Nem értem. A másik beszól, hogy fosok a vírustól, amiért maszkban dolgozom.

Egy magyar nyugdíjas kijelentette, hogy szarik rá, mert ő már öreg és élt eleget. Arra meg nem gondol, hogy továbbadhatja egy FIATAL immunbetegnek, aki lehet élni akar még.

Nem értik az egész lényegét

Hogy, mi nem halunk meg, de terjeszthetjük

Hogy a gyengébb belehalhat. Szeretett nagymama, nagypapa, rákos fiatalok, immunbetegek.

A kistervtvéred is bekerülhet 40°os lázzal, és tüdőgyulladással a kórházba. Lehet nem hal meg, de kívánod neki? Hát én baromira nem.

Nem azért hordok maszkot, mert jó érzés belepálni, hanem, hogy ha hordozóvá válok, akkor me adjam tovább.


Meg azt hiszik komolyan, ha karanténba kerülnek, akkor kaja pia nélkül be lesznek zárva és éhenhalnak. Ezért vesznek 6évre előre minden szart. Nyilván jó dolog ha van otthon mindog minden, de olyan logikátlanul csinálják ezt is.


Olyan jó lenne, ha kevesebb hülye lenne. És bammeg ezek szaporodnak orrba szájba. Most etnikumtól függetlenül mondom

2020. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért szorongok, mert jelenleg egy kisebb cégnél dolgozom, amit már most megviselt ez az egész helyzet (webáruház). Ha nem lesz bevétel, akkor leépítés lesz, akkor viszont a jelenlegi helyzetben nem tudom, hogy hogy fogok munkát találni.


A csekkeket fizetni kell, mert nem mondta azt az ELMŰ, hogy elenged x havi villanyszámlát annak, akinek megszűnik a munkahelye, szóval egyelőre azon izgulok, hogy tudjak még tartalékot felhalmozni.

2020. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én egyedül attól félek csak, hogy a kínaiak gazdaságpolitikai okokból túl hamar oldják fel a korlátozásokat és elindítanak egy második hullámot...
2020. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!