Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találtok meg valamit,...

Hogy találtok meg valamit, amit elhagytok?

Figyelt kérdés
Ti ha elhagytok valamit mit szoktatok tenni? Nekem az utoljára látott hely most nem vált be. Milyen praktikáitok vannak erre?
2020. márc. 22. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha mobil vagy pénztárca, akkor Pesten Találtam csoportot nézegetek 😂 Egyszer elhagytam a pénztárcámat, 20 000 ft kp volt benne. És ott tette ki az egyik hölgy rá egy órára, hogy megtalálta, sok pénz van benne, ha megírom neki valamelyik igazolványszámom vagy valamit, amit csak én tudhatok, visszaadja.



Ha a lakáson belül hagyok el valamit, két lehetőség van. Az egyik, hogy minden szobán végighaladok és átgondolom, hogy hol férhet el az adott cucc. A másik lehetőség, hogy leülök és a kutyámra hagyom. Lehetetlen helyekről szed össze dolgokat és hozza a szoba közepére :D

2020. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer hagytam el eddig egy telefont... Ki mentem a garázsba kerestem valamit és fel raktam a telót az autó tetejére, közbe mamámék elindultak az autóval először fel se tűnt csak utána amikor kerestem :D hogy találtam meg? Fel hívtam magam. Az egyik bolt előtt esett le és valaki bevitte a kasszásnak :)
2020. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!