Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok azt az érzést,...

Ti is utáljátok azt az érzést, amikor filmet néznétek, de nem találtok egy olyat sem, ami tetszene?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy órákig böngészem az ajánlókat, előzeteseket, de nem találok egynolyam filmet sem, ami szimpatikus lenne... :(
2014. nov. 23. 16:45
 1/6 anonim válasza:
Elő szokott forulni, de általában az imdb-n keresgélek, gyorsan, könnyen. Megesik, hogy alig találok valamit, amit még nem láttam és jónak tűnik, de van, amikor sorban jönnek a szuper filmek.
2014. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hangulatfüggő, hogy épp mire vágyok. hiába jó egy film, ha nincs hozzá kedvem. De egyébként IMDB, Metacritic, Rottentomatoes, és persze Hollywood News Agency :)
2014. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz. Tegnap is így jártam, van vagy 10 film a gépemen ami arra vár, hogy megnézzem, korábban letöltöttem mert jó volt az ajánlója, jókat hallottam róla. Amikor pedig leültem megnézni nem kötött le, nem azért mert rossz volt, csak egyszerűen nem voltam olyan hangulatban, hogy azt nézzem. Miután az 5. filmet is kikapcsoltam 10 perc után, inkább feladtam a keresgélést és videóklipeket néztem.
2014. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is a hangulatomtól függ. :/ Tegnapelőtt láttam egy jó filmet, ahhoz hasonlót kerestem még, de nem találtam. Belekezdtem egy filmbe, ami hasonlónak tűnt, a feléig erőltettem, de nem jött be :(
2014. nov. 23. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanígy vagyok. Én kapcsolgatni szoktam ide-oda, és vagy állandóan a reklám megy, vagy a nagy semmi. Ha meg mégis találok valami jónak tűnőt, akkor meg mást kell csinálnom...:(
2014. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Online film klubokra érdemes rákeresni.

Nekem bejöttek. Kilencesterv....

2014. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!