Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a koronavíru...

Mi a véleményetek a koronavírusról?

Figyelt kérdés

Mennyire féltek?

Mit tesztek hogy ne kapjátok el?



2020. márc. 26. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%

Mocskos kis ge ciláda. Remélem, messzire elkerül a családommal együtt!

Egy haszna van, hogy most végre jut egy kis pihenő, sokakra ráfért már !!!

2020. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Barnabas333 ***** válasza:
89%
Aki itt azt írta lehet mesterséges nem is írt szerintem butaságot... Mit szóljak, én annak örülnék ha látnám az emberiség pusztulását, de ahhoz gyenge ez a vírus. Így meg csak szivat 3an rohadunk 35m2en. Idén vettem volna nagyobb ingatlant, de így várunk. Mondjuk ha befizettem volna egyre a 10% foglalót és nem tudnám felvenni a hitelt most a hajam tépném. Rosszabb esetben meg majd élhetem fel a foglalás árát...szivatás...
2020. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Magamat nem féltem, a 74 éves nagymamámat egy kicsit azért igen, de nem alszom kevésbé nyugodtan, mint hónapokkal ezelőtt.
2020. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Qrvara remelem, hogy rövidesen fellázadnak az emberek itt is es külföldön is a fasizmus ellen. Külföldön fényévekkel rosszabb a helyzet sok helyen..(mármint az állami intézkedések terén) Ez nem a virusrol szol az fix, ez egy politikai játék. Érdekes módon mindenhol az ellenzékieg akarják ezt a legjobban, mert könnyű levaltani a kormányt ha xar a gazdasag.
2020. márc. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak a protokoll droidok dolgozhatnak otthonról. Azaz irodai dolgozók.
2020. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy nem félek, egy fikarcnyit sem.
2020. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!