Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor futottam akkor valamit magamra vettem. Boltos nők beszélgettek egy adott boltban valamiről amit nem hallottam csak valamiről beszélgettek. Hiába mondtam magamnak hogy nyugi nem rád céloztak meg akinek nem inge nem veszi magára. Ez paranoia szerintem. Szerintetek vissza menjek az adott boltba vagy sem?
2020. márc. 27. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta túlérzékenység lehet. Visszamehetsz. Egy-egy elejtett szóból nem kell(ene) messzemenő következtetéseket levonni, tudom, aki érzékeny, az rögtön elkezd gondolkodni és arra gondolni "tuti rajtam nevettek" "rólam beszéltek" "rosszindulatú megjegyzést tettek rám" "mi van ha mégis rám vonatkozott" stb gondolatok vannak de ezek nem feltétlenül valósak.
2020. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!