Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálsz, ha napokig...

Hogyan reagálsz, ha napokig ignorálnak?

Figyelt kérdés

Ha éppen egy situationship vagy bármilyen kapcsolat során azt tapasztalod hogy ignorálnak, megnézik az üzeneteket de napok múlva válaszolnak vagy csak röviden akkor te hogyan reagálsz.


Mindenhol nyomják azt hogy akkor tűnj el csendben te is, add vissza stb…gázabb az ha kerek perec megírom hogy ez tiszteletlen vagy azt hogy “szép volt jó volt, köszönöm, ennyi



ápr. 26. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Aki ilyen szinten nem reagál azt nem is érdekli, kicsit sem fontos neki.


Ha ilyet megtapasztalok 2-3x akkor vagy teljesen abbahagyom a kommunikációt vagy nagyon ritkán írok, csak akkor ha válaszol.


De elkönyvelem, hogy neki nem fontos, így nem idegesítem fel magam többé rajta, nekem se lesz fontos.-

ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak mindenhol ez a tanács, ignoráld te is. De így benned marad a feszkó amit valahol le kell vezetni.


Az én lelkemnek könnyebb ha kimondom a tutit aztán soha többet nem beszélek a másikkal.

ápr. 26. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Rosszul esik, de beletörődöm, és elkönyvelem, hogy nem voltam neki kellően fontos.
ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Elmondhatod neki, de őt akkor sem érdekli. Ezt tudatosítani kellene magadban is. Max. kibeszéled magadból egy barátodnak.
ápr. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Én pl megírtam a srácnak, hogy azt veszem észre már nem teszi oda magát kicsit se, így szeretném ezt lezárni. És így le is lett zárva. Amúgy még neki állt feljebb és a bejelentésem után se tett semmit.
ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy ilyen ignorálás után visszaír akkor rákérdezek, hogy mitől volt ilyen elfoglalt. Ha sokszor megesik, akkor meg megírom hogy látom teher vagyok neki, szóval legyen vége.
ápr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ja, pomt ez van nálam is.regebben napi szinten írunk egymásnak és tök jó fej volt.

Hasonló gondolkodással, érzelmekkel,stb.

Aztán egyre inkább hanyagolt,igy3mar nekem sem fontos

ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Nalam tobbszor volt szo szerint ugyanugy, hogy en sem irtam utana napokig, pedig az illeto csak nekem valaszolt, nem is kerdezett. Egy het mulva ramirt, harom ilyen is volt ( otven vagyok, ugyhogy hosszabb ido alatt) mi, az, haragszol valamiert? Tehat kozben szamontartottak, hogy en vagyok az a barom, aki bejelentkezik. En mindig megirtam, ami nincs, azt ne eroltessuk. Vegul ugy nezett ki, hogy en veszt ossze a csunyan, mert ezek az emberek utana kalimpaltak, ragaszkodtak volna a mi felemas engem leszaro kapcsolatunkhoz. En tiltottam le.

Ja, es nem olyanon sertodtem meg, hogy agymenesekre nem volt energiajuk valaszolni. Fontos dolog, vagy tudatni, hogy te barom, nem fogok raerni kedden, ne szamits ra, stb.

ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, ezek mind baratsagok, no vagyok, nokkel. Szerelmi sztorikban az eltunes, leszaras egyertelmubben turhetetlen.
ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!