Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan lehet felvilágostást...

Honnan lehet felvilágostást kapni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy van-e lehetöség hivatalosan utána érdeklödni, hogy egy idös rokonunkkal rendben van-e minden.

Mi 4000 km-re élünk, neki nincsenek ismerösei, nincs telefonja/internete sem, ezért most semmiféle módon nem tudunk vele kapcsolatba lépni. Emellett csak nagyon kis mértékben tud mozogni, ami még nehezíti a helyzetét.

Ezért is érdekelne, hogy van-e valami lehetöség megtudni róla valamit.

Minden segítö választ köszönök!


2020. márc. 30. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért, de eddig hogy tartottátok vele a kapcsolatot???
2020. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vezetékes telefon közszolgáltatás, mint az áram. A helyi egyetemes szolgáltatónak kötelessége bekötni, ha kérik. Már ha Magyarországon él az illető.
2020. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hasonló helyzetben lévő úgy oldotta meg, hogy keresett valaki ottanit és megkérte, hogy nézzen már rá. Onnét tudom, hogy engem kerestek, megtettem szívesen, csak pár utcára volt. Talán te is próbálj meg pl. fb-n vagy akárhol helybelieket keresni, hátha.
2020. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A helyzet elég bonyolult, mert igen idös és emiatt sok mindennel gondja van.

1-es: eddig postán írt leveleket

2-es: telefonja azért nincs, mert nem hajlandó semmiféle ilyesmit használni, sem telefont, sem internetet, sem tv-t, rádiót nem akar.

3. Köszi a tippet, megpróbálom!

2020. márc. 30. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!