Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermektelen, szingli, dolgozó...

Gyermektelen, szingli, dolgozó fiatalok! Ti mit szoktatok csinálni munka után és hétvégén?

Figyelt kérdés

Most persze kicsit korlátozva vagyunk a korona miatt... :D De egyszer, reméljük hamarosan helyreáll megint a világ rendje. :)


Megelégeltem, hogy semmi másból nem állnak a napjaim, csak hogy negyed 5-re hazaérek a munkából és internetezek, sorozatot nézek, ráadásul ezek ritkán építenek, inkább csak kikapcsolódásnak kéne lennie, de nem ennyiszer.


Párkapcsolatom nincs, barátom se sok, de velük is heti vagy kétheti egyszer találkozom. Esetleg valami sportra gondoltam, hogy elkezdhetném rendszeresebben, meg könyvet olvashatnék, de további tippeket várok tőletek. :) Ti mit szoktatok csinálni? Mi a hobbitok?


Úgy örülnék, ha olyan elfoglalt lennék, hogy este 10-kor csak bezuhanjak az ágyba, vagy lenne mondjuk havi egy hétvégém, amikor értékelném a pihenést és nem úgy érezném, hogy na, megint egy semmittevős nap, amit legszívesebben átaludnék, annyira unalmas...


Persze, könnyebb úgy elfoglaltnak lenni, ha egy egész családra főzöl és takarítasz utánuk, vagy párkapcsolatban vagy és vele csinálsz programokat, de egyelőre még magányos farkas vagyok :/


2020. márc. 31. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Könyv, rejtvény,bicikli, egyéb sport (én pont kinti típus vagyok, aki olvasni is kint a napon szokott, már ha sütne itt a nap.

Kirakó, de akár megtanulhatsz kötni, varrni, stb is.

2020. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Sport, színház, barátokkal tali, rokonokkal tali. De inkább hétvégén. Hétközben filmezés, olvasás, kis mozgás, online tanfolyamok.
2020. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Munka után lemegyek konditerembe heti 3x-5x 1 órát. Megpróbálok mindennap tanulni is egy órát, bár ezt inkább munka előttre és a munka közbeni holtidőkre időzítem. (Most épp német középfokra készülök. Nekem valahogy mindig fontos volt az, hogy bővítsem az ismereteimet. Enélkül nem tudok meglenni.) Ha ezeken túl vagyok, belövöm a Netflixet és chill. Heti pár alkalommal meditálni is szoktam, csak hogy ne kattanjak be. :D

Hétköznap csak egyszerűen elkészíthető kajákat tolok, de hétvégén főzni is szoktam, de az is rekreációs tevékenységnek fogom fel. Pláne, hogy többnyire egész jól sikerül.

Szeretném azt mondani, hogy olvasni is szoktam, de a valóságban sajnos ritkán van prioritása. (Talán a német tanulás után.)

Párkapcsolatom nekem sincs, és nem is kell. Csak kevés, de szoros barátságot ápolok.


Mindezek ellenére nem érzem, hogy unalmas lenne az életem. Sőt!


34/F

2020. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én is hasonló szituban vagyok, igazából a munka veszi el az életem nagy részét, még most is vilagvége idején is állandóan túlorázok, szóval nagyon sok mindent nem csinálok ezen túl. Ha igen akkor haveroknál kötök ki, pont ezért mert rengeteget vagyok egyedül. Nem szeretek itthon lenni csak egy kis szobát bérlek idegenekkel, velük csak a köszönő viszony van meg, szóval legtöbbször csak aludni járok haza. Heti 2 délutáni angolom volt béke időben, Ha van időm egyedül délután akkor is elmegyek futni vagy csak sétálni beulok kávézóba vagy könyvtárba de ott olvasok. Amúgy tényleg nem tudom én sem sokszor mit kéne csinálnom ezért is ígértem meg magamnak h tagitom az is is ismerettségi körömet aztán jött ez a járvány.
2020. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam túlórázni amikor csak volt esély rá hétköznap, hogy minél kevesebbet döglődjek itthon. A hétvégére pedig kerestem melót, de így most ez kicsit megcsúszik...

Amúgy filmek, sorozatok, rejtvény, olvasás, jó idő esetén sétálok egyet. Barátnőim másik városban így nem találkozunk minden hétvégén és kb ennyi.

2020. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is hasonló eset vagyok. Olvasok, böngészek, Netflix hétköznap is és hétvégén is. Annyira nem is vágyok kijárni moziba és színházba és társaiba jobban szeretem ezeket az otthonom kényelmében alapvetően elégetett vagyok így mert minél kevesebbet találkozok másokkal annál jobban feltöltődök.
2020. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok, netezek, ügyintézek, vásárlok, takarítok, néha hazaviszem a munkát, van, hogy továbbképzésre járok. Semmi extra.
2020. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Az egyedülálló emberek nagy része így él. Nincs ebben semmi különös.

2020. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Játszok PC-n, van mikrofonom, néha csapattal is. Olvasok, főzök.
2020. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk leállt a cég, szóval unalom. Utálok egyedül lenni, én ennek már a végét várom, hogy mehessek végre megint.

31/N

2020. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!