Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is csodálatos,...

Szerintetek is csodálatos, gyönyörű, fenséges ez az élet?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Alapvetően igen.
2020. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Időnként.
2020. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindennek van jó és rossz oldala is. Az én életem alapvetően jó, nem indult annak, de rengeteget tettem azért, hogy az legyen. Nyilván soha nem lesz olyan, hogy minden tökéletes, de nem is kell annak lennie, nem vágyom ilyen irreális dolgokra. A hozzáállás sem mindegy, hiszen minél jobban képes valaki önazonosan élni és a kisebb dolgokat is értékelni, annál jobb lesz az életminősége.
2020. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért? Mert visszakapcsoltunk kényszerből legalább egy fokozatot?
2020. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az élet egy szenvedés általában. Éppen ezért gondolták a (keresztény) vallásban is, hogy az élet csak egy ideiglenes dolog, aztán visszatérünk a jóistenhez. Nyilván baromság, csak ez azért sokat elárul arról, hogy az ókorban/középkorban is rengeteget szenvedtek az emberek.
2020. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!