Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A bevásárlóközpontokban a...

A bevásárlóközpontokban a tévékben azok a csodálatos kisfilmek a világ gyönyörű tájairól, hol lehet olyat letölteni?

Figyelt kérdés

Ott sem tudnak segíteni,már próbáltam. Tudjátok,amikor egymás után sorba mutatnak be szebbnél szebb tájakat és természeti csodákat,szöveg nélkül.

Remélem tud valaki segíteni.


2016. okt. 26. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezekhez mit szólsz?

[link]

2016. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TR75 ***** válasza:

Szerintem ezek promóciós videók direkt ilyen célra, tehát a készülékgyártók megrendelésére készülnek direkt azért, hogy meggyőzzék a (leendő) vásárlót.

Nekem rémlik ilyesmi tizenpár évvel ezelőttről, például JVC házimozi cuccokhoz adtak promó dvd-t, amin jazzkoncert volt 5.1-ben keverve (vagy talán 6.1-ben), meglehetősen jól nézett ki egy 82cm-es tévén, kihangosítva a TH-A75-ös házimozin.

2016. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TR75 ***** válasza:
#1 Igen, ilyesmik. Csak hát a tubán a videók minősége nem igazán alkalmas egy nagy tv-n való gyönyörködésre.
2016. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért tettem be a keresésbe a HD-t. De szűrni is tudja.

Vannak csatornák, ahol nem felkonvertált a kép, hanem valódi HD. Keresni kell, időbe telik. Nem mindom, hogy nem.


Egyébként teljesen igaz az, hogy ezek kifejezetten promó felvételek, amelyeket az áruházakban látni az óriás képernyőkön.

Engem nem hat meg, mert az öbölben ringatózó bárka 5 percig érdekes, de amikor hazaviszem a masinát, azon már leszúrták, elütötték, kirabolták, kiszavazták, beszavazták stb. lesz. Videózni meg nem szoktam.

2016. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TR75 ***** válasza:
47%

:-D

Ja, a 4K videók már jók egy nagy képernyőre, a HD és FHD videók tömörítése viszont nem igazán mondható jónak, az én vacak 20 collos monitoromon is pixeles és elmosódó :S

2016. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szerinted, bölcsen tettem volna, ha semmit nem írok. Igaz? De én sehol nem látok olyant, hogy a kérdező 6 méteres cuccal rendelkezne, s azon szeretné nézni.

A pixelszám egyébként nem lesz több nagyon képernyőn sem. Ha megfelelő távolságból nézed a nagy képet, ugyanannyit látsz, mint kis képernyőn közelről. Az élmény más, nem kérdés.

2016. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TR75 ***** válasza:
Oké.
2016. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak :köszönöm szépen! Igen,ilyenekre gondoltam.

Hát ja, jobban mutatna egy kicsit nagyobb képernyőn,de azért az LG-ben nem csalódtam.

Köszönöm másoknak is,aranyosak vagytok :)

2016. okt. 27. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!