Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az amerikaiak miert utaljak...

Az amerikaiak miert utaljak ennyire Kaitlyn Bennettet?

Figyelt kérdés
Mar egy csomo helyen lattam, ahogy utalkoznak, ha rola van szo, de nem ertem miert
2020. ápr. 1. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt azt se tudják, hogy kicsoda az a Kaitlyn Bennett. Többek közt én sem ismerem.

Szerintem célszerűbb lenne külföldi oldalakon utána kutatni ennek.

2020. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert félőrült szélsőjobbos (szóval el tudod képzelni a szép és jó dolgokat, amiket mond) a csaj, aki fegyverrel ment a diplomaosztójára és mindenével a gun-control ellen van. De a Wikipédia oldalán konkrétan ott van hogy "known for:"
2020. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig nem hallottam róla, de most megnéztem, és szerintem azért utálják, mert hülye.
2020. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvass utána, ha érdekel valami... 🙄


De azt képviseli, amit a tanult fiatalság megvet: fegyvertartáspárti, abortuszellenes, homofób, másokat nyíltan provokáló republikánus, aki azt élvezi, hogy belemászik mások arcába egy mikrofonnal, és provokatív kérdéseket tesz fel, amikre ha neki nem tetsző választ kap, leall vitatkozni az illetővel.

2020. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!