Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az amerikaiak mennyire ismerik...

Az amerikaiak mennyire ismerik Európát? Vajon hány amerikai tud Magyarország létezéséről?

Figyelt kérdés
Nagyon régi vágyam az amerikai élet megismerése, és mikor azon gondolkozom milyen lenne ott élni, eszembe jut, hogy tudják-e egyáltalán mi az hogy Magyarország? Van rá esély szerintem, mivel vannak utalások kis hazánkra ismertebb sorozatokban, mint az Agymenők vagy a Family Guy. De kíváncsi vagyok más véleményére is. Szerintetek?

2018. jan. 18. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Mindig azzal jönnek chat-en, amint meglátják a ,,Hungary" szót, hogy ,,lol, I am hungry"...
2018. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Kis ország vagyunk ahhoz, hogy ismerjenek minket. Az átlag amerikai biztosan nem.
2018. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
A politizálók mindenképp tudnak a létezésünkről, nagyon felkapott lett Soros az ottani jobbosoknál. :D
2018. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha amerikába élnék engem se érdekel egy elmaradott kis ország
2018. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Pontos arányt vagy számot úgyse fog tudni mondani senki. Így a kérdésedet inkább kérdéssel válaszolnám meg.

Az átlag magyar hány amerikai államot tud felsorolni? Hány országot tudunk fejből ázsia, dél amerika vagy afrika területéről?


Persze az alapok mindenkinek megvannak, kína, oroszország, japán, kórea, india, mexikó és még sorolhatnánk. Nagyjából mindenki tudja.

De kis országokat szinte senki. Így lehetnek az amcsik is európával. Francia ország, német ország, svédország, meg a nagyok megvannak. De hogy most egy románia-magyarország-szerbia kombó pont merre van és milyen ott az élet az pont nem a feltétlen szükséges információk közé tartozik nekik. Gondolom ha az ország nevét meghallják azt hogy valahol kelet európában azt be tudják lőni. De többet nem várnák el. És semmi rosszallás nincs a hangvételemben. Én se tudom az 50 államukat felsorolni, és nem is zavar. Ha érdskel majd valami miatt akkor megnézem.

2018. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos, most sorolj fel öt országot Afrikából... Egyik tuti Egyiptom lesz, jöhet még négy.


ugyanez a kategoria vagyunk mi egy USA beli emberkének, azt sem tudják, hogy eszik vagy isszák ezt az országot.

2018. jan. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sok amerikai baratom van (14-18 evesek), akik mind tudtak, hol van Magyarorszag, viszont a hungry joke mar tenyleg idegesito:D

Ok azt mondtak, hogy kapnak egy egesz terkepet Europarol, es minden orszag nevet meg kell tanulniuk, de hogy mennyit tudnak roluk, azt nem tudom.

2018. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Elozo vagyok: Viszont egy spanyol lany meg megkerdezte, hogy ugye Magyarorszag Azsiaban van-e. Szoval nem nemzetisegtol fugg szerintem, a legtobb ember tudja, hogy europai orszag
2018. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

vazzeg 15 evi USA elet utan en mar szinte mindennel talalkoztam

volt olyan aki rakerdezett, hogy az Uj Zelandnal van ugye

volt olyan aki (mint elozo is irta) Azsiara tippelt

volt olyan aki ugy gondolta, hogy valahol Oroszorszagban van

volt olyan aki megkerdezte hol? en mondtam Europa, aaaa Europa, arrol mar hallottam


de meglepo modon ugyanilyen sokan (ha nem sokkal tobben) voltak olyanok, akik viszont rogton ravagtak, hogy Budapest, gulyas, de hallottam mar olyat is, hogy Kodaly, Bartok, Balaton, sot olyan is volt (egy rossz arcu feka csavo) aki ravagta, hogy szia, hotyvaty? es folytatta tovabb tort magyarral, mert mint kiderult, vmi egyetemen toltott egy evet Pesten!


Nem lehet szamot mondani, hogy mennyien ismerik vagy mennyien nem...

2018. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem annyira tudják, mint egy átlag magyar az usa tagállamok ELHELYEZKEDÉSÉT és NAGYSÁGÁT.
2018. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!