Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan iskolákat...

Tudtok mondani olyan iskolákat Budapesten, ami kifejezetten fiú iskola, azaz több a fiú, és ami kifejezetten lány iskola, azaz több a lány?

Figyelt kérdés
Első sorban gimnáziumra, középiskolára gondolok, de mondhattok egyetemeket, főiskolákat is.

2020. ápr. 2. 07:31
 1/4 anonim válasza:
Kifejezetten lányiskola csak a Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, fiúiskolákból több van, mivel a legtöbb ilyen egyházi kézen van.
2020. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetem, főiskola csak lányoknak/fiúknak? Hol élsz te?
2020. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: nem úgy értettem, hogy kizárólag fiúk vagy lányok vannak ott és kész. Csak a haveroktól hallottam ilyen kifejezést. Úgy értem, olyan iskolát, ahol vagy a fiúk vagy a lányok létszáma van nagyobb többségben. Például egy suliban több a lány tanuló, mint a fiú, tehát, ahogy ők nevezték, „lányiskola”… és fordítva. Ilyen gimik, középsulik, fősulik, egyetemek stb., amikre kíváncsi vagyok.
2020. ápr. 5. 08:36
 4/4 anonim válasza:
Bolyai János Műszaki Szakgimnázium és Kollégium... ~270 fiú 5!!!lány
2020. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!