Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nehézséget/keresztet...

Milyen nehézséget/keresztet viszel?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
172 centi magas, vékony, kölyökképű férfi vagyok. Hiába van felelősségteljes szakmám (orvos), hiába van jövőképem, hiába vagyok művelt és intelligens, a nők émberszámba sem vesznek, mert nem esek bele a macsó, magas, kigyúrt férfiállat kategóriába, magyarul megdögölhetek egyedül...
2020. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ezt te csak hiszed, nem tudom, miért jó ezt bebeszélni magadnak. Sok nő bukik a kölyökképű pasikra.
2020. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ezt tapasztaltam eddig az életben. Inkább lenézést és negvetést kaptam a nők részéről.
2020. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nehez a karrierepites mert mindig azok kapnak tanulmanyi szerzödest, lehetösegeket, akik közel vannak a "tüzhöz", benne vannak a cégek kapcsolatrendszereben, a palyazatirok mellett ülnek stb

En meg total szeparaltan külön irodat kaptam a munkatarsaim vezetöket is csak online ismerem es amugy nem is könnyen ismerkedem.


A napi jelentesbe viszont belefogalmazom miket csinaltam aznap.

Egy pelda:"Unios pàlyàzatok, tàmogatàsra kötött szerzödesek mentése, archivalasa, felnöttkepzesi tamogatasba felvettek iktatva, adatok gyüjtes alatt, en persze megint nem szerepelek semmilyen képzésre invitalva, ugy tünik magasabb az àtlagnàl a szakmai tudasom amiert nem tartjàk szükségesnek az oktatàsom"


Aztan vagy elolvassan vmi kisfönök vagy nem.

Konkretan kertem is mar szerzödest, es kapom a majd kesöbb igéreteket. Es ennyi

2020. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7 éve ért véget a 15 éves kapcsolatom. Azóta magányos vagyok.

48f

2020. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked legalább volt 15 éves kapcsolatod, jobb, mint a semmi.
2020. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Romlik a látásom folyamatosan, és senki sem tudja miért, pedig már az ország összes nagy koponyáját körbejártam.
2020. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy alapbetegséget, halálokat, egyéb negatívumokat, és azt az érzést, hogy "nem kellesz". (F)
2020. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gerincproblémám van és még gyermekkorom azzal nyugtatott, hogy majd a nőgyógyász megmondja, hogyan szülök...

Az egyetemmel is sokkal több és szenvedősebb dolog van, mint amúgy lenne. A mellette kialakult dolgaim se tudom csinálni (kapcsolattartó csoport tagja vagyok egy szakmai társaságban). Dolgozni nincs hol, az édesanyám terhére vagyok.


Visszaolvasva, semmi olyan nagyon kétségbeejtő, az utolsót kivéve. Van mit ennünk, van még tartalékunk.


Kitartást mindenkinek!

2020. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!