Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladtam az egyik oldalon egy...

Eladtam az egyik oldalon egy pólót, normálisan le írtam a csomag, posta költséget, feladást stb. Utólag, még az nap miért kell így viselkedni?

Figyelt kérdés

Ahogy feladtam ,mellékeltem neki jófejségből követési kódot,mellesleg annyit írtam még neki nem 2 napos csomagként fog oda érni ,így adtam el neki meg felelt,el utalta másnap reggel a pénzt,nem telt el 3 óra utána el kezd velem cirkuszolni,hogy húsvétra ide ér ugye? El magyaráztam neki ismét ,hogy legkésőbb kedden lesz ott mivel péntek eleve munkaszüneti nap ! Na ott ki verte a církuszt ismét ,el mondtam neki ujjból ,hogy így vitted el,el fogadtad ,hogy nem elsőbbségivel adom fel mivel sokaltad a csomag díjat!

Erre olyan primitív választ kaptam (Te vagy az elado es ahogy en kerem ugy kuldod es nem ugy ahogy te akarod! Elkuldtem neked amit kertel ugyhogy egy szavad se lehet! Normalisan leirtam hogy en 700 ft ert kuldok de ahogy sikerul majd megerkezik, te meg felcsattansz mire fel??? Amig normalisan irok veled es vasarolok tolled addig te se asszonykodj!!! Banom a vasarlast tolled, es ezek utan kivancsi leszek mennyiert kuldted el!)

Mire jó ez?


2020. ápr. 9. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már az írásképről is süt az inteligencia... Ne foglalkozz vele. Feladtad megkaptad a pénzt. Tiltsd le.
2020. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*intelligencia
2020. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nah ha szeretnél okosabb lenni akkor próbáld leszarni és nem felhúzni ezen magadat. Az emberek többsége egy idióta :D


Az életet próbáld a legkényelmesebben leélni és tényleg ha ilyeneket olvasol csak jusson eszedbe, hogy szegény hülye és ne foglalkozz vele. Te elküldted kész, irkáljon amit akar utána.

2020. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tölled.😂
2020. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!