Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A postások, csomagküldők...

A postások, csomagküldők miért mindig hétköznap délelőtt hozzák a csomagot, mikor senki nincs otthon?

Figyelt kérdés
A leglehetetlenebb időpontokban jönnek mindig, aztán csodálkoznak hogy senki nincs otthon és nem tudja átvenni amit át kell. Általában mindig hétköznap délelőtt jönnek, amikor az emberek 90%-a dolgozik. Miért nem hozzák délután, este, vagy hétvégén?

2018. szept. 6. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert ekkor van a munka idő nekik.
2018. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is ki vagyok akadva... De valószínűleg ugyanaz a munkaidejük, mint neked, vagy nekem.


Ezért használom a Foxpost csomagautomatát, vagy ha ilyenbe nem tud postázni az eladó, akkor kérem postán maradóra, MOL vagy OMV kútra...

2018. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Metionin ***** válasza:
93%
Nekik is akkor van munkaidejük, mint bárki másnak. Amúgy engem szoktak hívni hogy otthon vagyok-e és ha épp nem, akkor kérnek fix időpontot amikor tuti át tudom venni. Bár nekem általában délután 2-3 felé jönnek.
2018. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velük előre egyeztetni ha felhívod a futárszolgálatot. Neki is jobb, ha nem megy potyára.
2018. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert lehet csomagot kérni munkahelyi címre is. Ahol nap közben tartózkodik az ember. Ha előre kifizeted, még csak nem is kell elébük járulni, szólsz a portásoknak, hogy jönni fog csomagod, addig hagy maradjon náluk, aztán majd felveszed, ha arra jársz.
2018. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Miért, szerinted nekik talán délután, este vagy hétvégén kellene dolgozniuk csak azért, hogy neked is megfeleljen?

Ugyanolyan munkarendben melóznak, mint más emberek. A saját problémádat meg neked kell megoldanod, lehet pl átvételi pontra is kérni a csomagot vagy időpontot egyeztetni.

Ne haragudj, de ez a kérdés rettentően önzőnek hangzott :(

2018. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

megjegyzés rovatba is lehet írni, hogy mikorra szeretnéd a csomagot

előtte hívnak, ha nem vagy otthon akkor egyeztetsz velük

kérheted valóban a munkahelyi címre is, ha sulis vagy ott is át veszik, ha koliba vagy ott is átveszik

és ők is emberek, nekik is van munka idő, ők se gépek akik egész nap csak az emberek 90% ára várnak

mellesleg az emberek 90% a se 90% sokan műszakba járnak, aki esetleg délutános vagy esti műszakos az mont délután nem tudja átvenni (az esti műszakosok is többnyire délután alszanak munka előtt)

2018. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Ők is ugyanakkor dolgoznak, mint te. Mi ebben a különös? Egyébként egyeztetni szoktak. De én sokszor a munkahelyemre kérem a csomagot, úgyhogy semmi gondom.
2018. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én akár 1 héttel is előre számolok, ahonnan már többször hoztak holmit, ott tudom hogy mikorra várható, na erre rászámolok +1 napot és meg van oldva a dolog.

A beosztásom olyan hogy 2 nap munka, kettő itthon, 12 óra. Én e-mellett megoldom, 3 műszak sem volt probléma, mindig éjszakás hétre terveztem a csomagot, csengetésre úgyis felkeltem.

2018. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kissé fordítva ülsz a lovon :D

Ez egyszerű üzlet. A délutáni/esti kézbesítés extra kényelmi szolgáltatás, ha megfizeted, akkor kapod a csomagod amikor neked jó, ha nem fizeted, akkor meg délelőtt. Ilyen egyszerű. Lehet érdeklődni a webshopnál, hogy lennének-e olyan szívesek úgy feladni, ha ráfizetsz.

2018. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!