Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos elvárás felém az anyámtó...

Jogos elvárás felém az anyámtól, hogy örüljek annak amikor itthon vannak? Ez lenne a normális, ha örülnék neki?

Figyelt kérdés

Hétvégén, ünnepekkor, vagy ha csak simán szabadságon vannak, az anyám mindig totál elvárja, hogy örüljek a jelenlétüknek. El lehet ilyent várni?


Mert nem szoktam örülni neki, főleg az apámnak nem


2020. ápr. 9. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háááát úgy nagy átlagban a családtagok szokták szeretni egymást, szóval mondhatni az lenne a normális...

Természetesen millió plusz egy oka lehet annak, hogy valakinél nem így van.

2020. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom írni, hogy a párom tizenéves korában nem szeretett otthon lenni. Amikor már elmehetett otthonról esténként, alig várta a hétvégéket, csak ne kelljen az anyjával meg a mostohaapjával együtt lennie. Na, eltelt közel 15 év és most meg mióta nem otthon lakik szinte külön ünnep számára, ha haza látogathat. Az anyukájával is időnként órákat beszélgetnek. Szóval, ha épp kamasz vagy, akkor kinőheted ezt a hozzáállást pár év múlva..
2020. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Egy újabb lázadó tini morfondírozásai...
2020. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogos , nem jogos, inkább természetesnek mondanám.

Gondold el, majd felnevelsz egy gyereket, aki az életed értelmét fogja jelenteni, majd mikor épphogy kezd magához való esze lenni, úgy fog rád nézni mint egy hülyére, amiért örülnie kéne neked.

2020. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges elvárni, ha nem jön magától.


Ha az én gyerekem mondaná ezt, inkább megkérdezném, hogy mi a baja, főleg az apjával. Az érzésein úgysem tudnék változtatni.

2020. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, de szerintem örülni kellene a másiknak, ha hozzátartozó... Van, aki pl.: 1 hónapja nem találkozott a szeretteivel, mert nem utazhat.
2020. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akárhogy nézzük, együtt lakni nem eyszerű, senkivel. Akár család akár lakótárs, akár saját párunk.


Sok ember igényli a magányt, magánéletet vagy csak a szimpla tudatot, hogy "övé a ház".

2020. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!