Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a gyári meló?

Milyen a gyári meló?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég tag fogalom

Milyen gyár és milyen munkakör ??

2020. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármilyen gyár. Tudod, amikor betanított melóra felvesznek a sor mellé, és csinálod, amit a többiek. Nyilván nem gyárigazgatói posztra gondoltam.
2020. ápr. 9. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas
2020. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettőről van tapasztalatom ,privatban leirom a neveket

Az egyikben csomagolni kellett az jo volt

A másik szerszám gép gyartas az szar volt ,monoton,nehéz volt sokat állni stb de jók voltak a kollégák az sokat dobott rajta h kibirhato legyen.

Nekem spec Nemaz volt rossz amit csinalni kellett munka,hanem a műszakozás mert a legtöbb. Ilyen Nappalos éjszakás műszakban megy.

2020. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokféle gyári meló létezik, a betanított munkától a különféle szakmunkáson át, a MEO-sokon és a technikusokon keresztül a műszakvezetőkig.
2020. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen kérdést, nem egyforma minden gyár.Több gyárban dolgoztam már, szalag mellett is, minőségellenőrként is, szalag nélküli soron is. Mindegyik más volt, még unalmas sem volt mind.
2020. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!