Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dr. Müller...

Mi a véleményetek Dr. Müller Cecíliáról?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
kiváló szakember és nem kellett volna elvallalnia ezt a kirakad bábu szerepet, mert a bolond prolik azt hiszik, hogy ő hozza a döntéseket
2020. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Véleményem nagyon nincs róla, biztos jól csinálja a dolgát és ért is hozzá, de most tényleg csak egy bábu csóri. Kicsit sajnálom őt, amúgy is mindig olyan szomorú arcot vág :D
2020. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Orvosként egyrészt sajnálom másrészt az a véleményem, hogy aki örömlánynak áll az ne csodálkozzon ha meg lesz b..va. Sajnos szakmailag nem mindig vállalható amit mond, én is úgy gondolom, hogy csak egy báb.
2020. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Végzi ezt a nehéz területet, ért hozzá, csodálom, hogy látszatra nyugodt tud maradni.
2020. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Jajj. Rá kerestem hogy néz ki. Ha jól nézett volna ki ide írtam volna hogy meg hát. De inkább nem tennék így :p
2020. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Onnantol kezdve, hogy egy kesztyubab szerepet elvalllta es kepes olyanokat mondani, hogy a tesztelesnek nincs ertelme, hat onnantol en erosen ketsegbevonom, hogy milyen szakember lehet. Vagy nem ert hozza, vagy ertett hozza, de megis kepes ilyeneket mondani, akkor meg hiteltelen. Jo szakembernek egyik esetben sem mondhato.
2020. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
kiváló szagember nem mond olyat, egy vírusjárvány idején, hogy akkor mossuk az élelem csomagolását, ha látjuk, hogy piszkos
2020. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Szimpatikus hölgy.
2020. ápr. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nyilvánvaló, hogy jót akar, de néha elég szerencsétlenül, félreérthetően sikerül neki megfogalmazni a mondanivalóját (ami tök érthető, biztosan túl van hajszolva a munkájában és nem lehet könnyű minden nap egy egész ország előtt beszélni). Viszont annyira szomorú minden nap végignézni, ahogy totál feleslegesen erőlködik hatni a primitív proli csürhére, ami a magyar lakosság nagy részét adja, hogy komolyan elgondolkoztam miatta azon, hogy leendő eü dolgozóként inkább másik országban dolgozok majd, ahol nem csak a pofádba röhögnek és kioktatnak nálad nagyságrendekkel primitívebb emberek, ha csak simán jót akarsz nekik.
2020. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
A korábbi válaszolótól kerdezném, ha úgyis otthon vagy, akkor a tesztelésnek amúgy mi értelme van? Már bebizonyították, hogy aki megfertőződött, az is elkaphatja újra, te meg gondolom ugyanúgy nem mész sehova, max. szájmaszkban és kesztyűben, azaz nem tudod átadni másnak. Szóval mi értelme is van a tesztnek?
2020. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!