Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar az kellemes...

Csak engem zavar az kellemes ünnepeket kivángatása?

Figyelt kérdés

Bárhol, munkahelyen, rokonok. Kellemes húsvéti ünnepeket. Aztán, mondani, hogy köszi, viszont.

Csak engem zavar? Én már csak annyit mondok, hogy köszi, és letudom ennyivel.

Tartjuk az ünnepet, családdal, templomba járunk (én nagyobb ünnepen - de nyilván most nem) nem ezzel van a bajom.


Egyetértetek velem? Vélemények?

20/f


2020. ápr. 12. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Biztos nem te vagy az egyetlen, de ezt így illik.
2020. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom. Engem nem zavar. Én reménykedem benne, hogy a jelenlegi világ helyzetben tényleg amennyire lehet kellemes lesz az ünnep az ismerőseimnek. Örülök neki, ha legalább ez egy picit eltereli a figyelmüket a problémákról.
2020. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Kizárólag viszonozni szoktam ilyen jellegű kívánságokat, - azt is csak azért, hogy ne bántsam meg a kommunikációs partneremet a neveletlenségemmel. Egyébként pedig nem tekintek ünnepként a vallási ünnepekre. Nem tudok elérzékenyülni olyan "ünnepi eseményektől", hogy jézus ezt csinálta, jézus azt csinálta, kipucolta a WC-t, leöntötte magát tejjel - és a fene tudja... NEM érdekel! Ünnepelje, aki ezektől hasra tud esni, de rám ne kényszerítse senki ezt!
2020. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Én leszarom, mi olyan rossz ebben, miért zavar?


Én válaszolni sem szoktam minden ilyen üzenetre, de nincs bajom vele, nem fogok emiatt haragudni senkire.....

2020. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja, és még egy kérdés, h az utolsó válaszoló felvetette.


Nem haragudtok meg arra, vagy nem nézitek le, aki nem viszonozza a köszöntést?

2020. ápr. 12. 10:47
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar. Én azzak nem tudok mit kezdeni, ha nekem Áldott Húsvétot kíván valaki.
2020. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Jaj mert akkora erőfeszítés kell ahhoz, hogy visszaírd,"köszi neked is." Mikor egyébként is a telefonod nyomkodod egész nap de ennyi nehezedre esik. Komolyan annyira nyomorult néhány ember. Akkor szrjanak rád az ismerőseid.
2020. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Engem nem zavar, pedig ateista vagyok.


Kellemes Húsvétot! :)

2020. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Köszönöm a lepontozást. Most tényleg, én nem vagyok hívő, nekem az Áldott Húsvét zavaró, mert nem tudom, mit válaszoljak rá.
2020. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Engem is zavar, mert csak egy konvencionális szöveg.
2020. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!