Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha ismeretle...

Titeket is zavar, ha ismeretlenek jelölnek Facebookon?

Figyelt kérdés
Rengetegen jelölnek, csak azért, mert látták a profilom, és szimpatikus vagyok nekik. Ez csak engem zavar?
2020. febr. 8. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem jelöl senki mert a képemet is levettem és semmi nem nyilvános..de hugoméknak 600-700 kanos madár várakozik a felvételre (hiába) mert szépek. Az ő nevükben tudok beszélni, nem foglalkoznak vele, hadd gyűljenek, nem fogadják el és nem utasítják vissza. Nincs vele gond
2020. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Engem sose zavart, ha szép nők jelöltek be, és eztán se fog. Mi történhet, beszélgetünk, találkozunk, megcsókolnak? Úristen! 45/F
2020. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 October15 ***** válasza:

1.: Ugyan kérlek... levettem a születésnapi dátumomat vagy 2 éve FB-ről... Na szerinted az "ismerősök" közül ki köszöntött fel? :D


Kérdező: Hát nekem nincs ilyen problémám szóval a magam nevében nem tudok nyilatkozni de egyik barátomat is non-stop jelölgetik, ő is megoldja azzal hogy nem kezd semmit a jelöléssel. [Kivéve nyilván ha épp pasit keres és az 1ik random jelentkező megtetszik neki. :D]

2020. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok, erről én is már írtam itt egy hasonló kérdés alatt. Egyedül a nagyim küldött egy merry xmas üdvözlőlapot a falamra mert nem tud angolul :D utáltam a sok felszines jópofizást, amit csak azért írtak mert a face feldobta nekik
2020. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ritkán fordul elő (nem rakok ki kúrólájkért képeket), ha mégis ismeretlen jelöl, akkor kinyomom és kész. El is felejtettem.
2020. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nevetséges az egész téma.. Nekem semmi nem nyilvános, a lehető legszűkebb körnek van csak jelölési joga felém az oldalon (csak ismerősök ismerősei jelölhetnek). Ez úgy, hogy van 6 ismerősöm összesen, nem egy nagy tömeg. Kapok évente 2-3 jelölést, azokat se szoktam elfogadni, mert alaptalanok. Abból a 6-ból, aki fel van véve nekem, 2 az igazán közeli ismeretség. Nem publikus a születésnapom, nem jelzi ki a facebook. Ennek ellenére minden évben felköszönt az a 2 ismerősöm.
2020. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ettől szerencsére nem szenvedek, nagyon-nagyon ritkán van ilyen nálam, ekkor megkérdem, ki az, és ha nem tudni, akkor nincs visszajelölés.
2020. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2020. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlenek jelölnek be, akár még véletlenül is előfordulhat, sokan még azt se tudják, hogy kire nyomnak rá, csak a facebook felajánlja nekik az elérhető profilokat és véletlen odafigyelés nélkül rányomnak, hogy ismerősnek jelölöm ezt az illetőt.
2021. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!