Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol állsz az életben?

Hol állsz az életben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mindenkinek él a fejében egy kép arról, hogy milyen egy normális, jó élet (realitások talaján maradva) és ehhez képest hol állsz, mennyire érzed úgy hogy jó úton haladsz a terveiddel.

Kort is írhattok, mert ugye egész más a leányzó fekvése ha valaki egy adott szinten 20, 30 vagy épp 40 évesen van.


2020. ápr. 14. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

32


Szakmailag kezdem utolérni magam, ahhoz képest, amit el tudtam volna képzelni 16 évesen. Alapvetően jó úton vagyok. Így anyagilag is dolgozom le a lemaradást, amit összeszedtem az elbénázott egyetemi évek alatt. Bár tény, hogy a vírus és a kormány korábbi intézkedései betették a kaput rendesen.

Magénéletet tekintve teljes kudarc. De már rég átértékeltem a céljaimat a korábbiakhoz képest. A jelenlegi állapotról kellene valahogy elmozdulni és akkor tudnék ezen a területen is tenni valamit

2020. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szakmailag, magánéletileg, anyagilag jól állok. A szokásos "gyerek, család, kertes ház, stb" életút nem nekem való, tehát nem ezt követem. Szépen haladok a céljaim felé és amikor épp nincs járvány, sok élményt gyűjtök. Jelenleg a vírus miatt bebuktam egy céges tanulmányi kurzust, de amint meglesz (remélhetőleg jövőre), átmegyek teljes távmunkába és országot váltok, ez a következő cél.
2020. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Jól, én vagyok a legjobb. Minden csak értem van. Minden az enyém. Ti is csak azért vagytok mert én vagyok.
2020. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Borzasztó frusztrálóan lassan tudok csak előre haladni.


26

2020. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még hiányzik egy diploma, egy kicsit jobb állás és egy kicsit nagyobb ház.


25 éves vagyok, eddig úgy érzem, mindent megtettem, amit lehetett és nem panaszkodhatok a korosztályom átlagához mérten.

Van két diplomám, saját otthonom, van munkám, párom, nagyjából minden, amit szerettem volna. Kicsit bánom, hogy elsőre nem választottam jó szakot, ahogy azt is, hogy nem kezdtem el sportolni korábban, de ezek relatíve kicsi hibának számítanak.

2020. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Stabilan 300 ezer forint felett keresek és irodában dolgozom (jelenleg homeworking-ben vagyok) 24/F.
2020. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy jól. Ha azt nézem hogy tini korom óta gyereket szerettem volna, és arra vágytam a világon a legjobban mindig is, akkor a célom meg van. Két gyerkőcöm van, hálás vagyok azért hogy vannak. (Lombik) Szakmailag nem vagyok megelégedve magammal, próbálok fejlődni, tanulni hogy jobb legyek, de sgghülyének érzem magam még mindig. Annyi mindent nem tudok még és ez iszonyatosan zavar. Pedig akarom. Mintha a képességeimmel lennének gondok. :D de persze ezt senki nem szereti bevallani még magának se.

Közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz.

2020. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28F. Van még hova fejlődni, de már elindultam a jó úton.
2020. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ego-halal kuszoben.


35

2020. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
Lassan de biztosan haladok. Nincsenek nagy elvárásaim és nem hasonlítgatom magam másokhoz, mert anno mínuszról indultam. Amit nagyon szeretnék, egy otthon. Még sohasem volt otthonom. 29xx
2020. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!