Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy sértődéken...

Mit lehet tenni egy sértődékeny, hisztis p báratnővel?

Figyelt kérdés

Van egy "legjobb barátom", aki amióta karantén van, már nem vagyunk olyan jóba.

Egyrészt azért, mert sose ír rám, másrészt lekezelő velem szemben.


Beszélgetett egy fiúval, aki azt írta, hogy vérmérgezést kapott, mert belement valami szög a kezébe, de a fiú nagyba kamuzott, nem is ment bele semmi a kezébe.

A barátnőm elküldte nekem screenschootba, hogy mit beszéltek, és hogy a fiú átverte.

Erre írtam, hogy alkoholtól lehet vérmérgezést kapni, meg ha valamilyen másik csoportú vért kap valaki.

Erre felsorolta, hogy mitől lehet vérmérgezést kapni, és utána még hozzátette, hogy: Bizony, bizony.


Ezt úgy mondta, mintha valami tudós lenne, vagy orvos, aki feltalálta az AIDS ellenszerét.


Jó, igen, ezt nem tudtam, hogy ilyenektől is lehet vérmérgezést kapni, de akkor se kellett volna ilyen lekezelően beszélni velem.


De ha meg én kötök belé, hogy hogyan ír, akkor meg ő van rám besértődve. Mert pl.: múltkor 15 mondatába volt 20 hiba, és olyan szavakat rontott el, hogy látom-láttom stb.


Én mindig hallgassam meg és adjak neki tanácsot (fiú ügyben), de azt a tanácsot nem fogadja el, és tovább lohol a fiú után, és nem veszi észre, hogy a fiút nem érdekli. De ha nekem van valami problémám, akkor lekezelően beszél, meg nem foglalkozik a dologgal.

3 hónapja volt egy rémálmom (trauma miatt), leírtam neki, és erre mi volt a válasz? "Hát oké."


Neki van mégegy legjobb barátja, és amikor ő ott van, akkor ő a favorit, én meg megyek a levesbe.


2020. ápr. 14. 22:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Felbomlasztanám legszívesebben ezt a barátságot, de nekem csak ő van, és más senki. A fél osztály utál miatta, ezért nincsenek más barátaim rajta kívül.
2020. ápr. 14. 22:38
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
NŐK. Minek nekik ellenség, hiszen vannak barátnőik.
2020. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig bomlaszd csak fel a barátságot! Ez különben sem barátság! Nem csak ő létezik, lesznek majd más barátaid!
2020. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülni őket. Komolyan mondom. Életem legjobb döntése volt megszakítani azokkal a barátnőimmel a kapcsolatot, akikkel nem voltunk egy szinten
2020. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Alkoholtól vérmérgezést. :DDDD
2020. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem a legjobb barátnőd, egy olyan ember, aki előránt, ha neki van szüksége rád, egyébként magasról lecsinál!

Legyen már egy kis önérzeted!

Keress az osztálytársaid közül barátnőt, már nem fognak utálni, ha nem a mostanival barátkozol.

2020. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve, mikor még általánosba jártam, ugyan ebben a cipőben jártam. Nem szakítottam meg a barátságot, ugyanezért, nem ő volt az egyetlen barátom. Így utólag megbántam, jobb lett volna egyedül.
2020. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmondani neki, hogy legyen már felnőtt.
2020. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!