Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az Ázsiai...

Mit csináljak, ha az Ázsiai (azon belül inkább a Koreai) fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Tudom, ismerkedjek velük, stb, de nem olyan könnyű megtenni, mint mondani. A környéken egyetlen ázsiai sincs, kivéve egy időset, aki egy kínai boltot vezet, tehát...

Próbáltam már magyar srácokra "szemet vetni" de egyik iránt sem éreztem többet :'D

Mondjak le arról, hogy egyszer megismerek egy Ázsiai fiút és ismerkedjek magyarokkal?



2020. ápr. 15. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmit sem tudsz tenni. Vannak akiknek meg az afrikai makákók jönnek be, mégse talál idehaza egyet sem. Majd elmúlik ez is. Egyébként ha fiatal vagy akkor ez teljesen normális jelenség az esetedben.
2020. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Dettó. Egy ideje nekem is csak ázsiaiak jönnek be. (Japánok,koreaiak,kínaiak,mongolok,vietnámiak).
2020. ápr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Most komolyan, mi tetszik neked azokban a keletlen képűekben?
2020. ápr. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D-Mano ***** válasza:
45%

1) Először is olvasd el a linkelt bejegyzést.

2) Másodszor is szerencsés lenne, ha felmerülne benned a gondolat, hogy jó lenne leszállni a fellegekből, a képzeletvilágból, és két lábbal egyre stabilabban megállni a földön, kapcsolatba kerülni a valósággal.

3.) Szedd össze magad, és ismerkedj ázsiaiakkal. (Nyilván fizikai találkozó járványhelyzet utánra marad.) Van erre egy csomó online felület. Ez azért kell, hogy tapasztalatot szerezhess ahhoz, hogy beláthasd az előző 2 pont igazságtartalmát.

4.) Ezt a válaszomat, de legalább a linkelt blogbejegyzést évente olvasd újra, és gondold végig. Nem most fogod megérteni valószínűleg. Teljes mértékben elfogadni meg tuti biztos, hogy nem most fogod. De érdemes most elkezdeni ezeknek a dolgoknak a megértését, hogy az évek alatt lehetősége legyen megérni benned ezeknek az információknak.


[link]


+1) Kellemes olvasást, gondolkodást és az ismerkedéshez (tapasztalatgyűjtéshez) bátorságot, sok szerencsét kívánok!

2020. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Első lépésként kezdj koreait tanulni, aztán rengeteg oldal van, ahol tudsz ismerkedni. Meglepő egyébként, de nagyon sokan keresnek európai barátnőt, nehéz dolgod nem lesz. Készülj fel arra, hogy angolul nem igazán tudnak, és nem annyira barátságosak (főleg a nagyon jól kinézők), én is próbáltam koreaiakkal barátkozni, csak nyelvtanulási célból, nekem nem nagyon jött össze. Normális esetben egyébként is ők sokkal elfoglaltabbak, mint mi, reggeltől estig iskolába vannak, egy távkapcsolatot biztos tudsz létesíteni, de gondolkozz el, hogy megéri-e. Normális, ha tetszenek, de ne erre építs fel egy kapcsolatot, ha adhatok egy tanácsot. Folyamatosan csalódni fogsz, hogy nem olyanok ők, mint amilyennek te gondolod. (Nekem japán barátom van, hasonló mentalitás, de japánokkal sokkal könnyebb ismerkedni, sokkal barátságosabbak, én nem kerestem céltudatosan társat, ő csak úgy jött :))
2020. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
31%
Figyelj arra, hogy bizonyos témákkal kapcsolatban nagyon érzékenyek. Alap, számodra teljesen normális dolgokon megsértődnek. Eleinte nagyon nehéz velük beszélgetni, kb. Nem is lehet és alapvető illedelmességi köröket folyton le kell futni velük. Nem hinném, h megéri
2020. ápr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Jelentkezz a gödi Samsung SDI céghez és lesz belőle bőven részed.
2020. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!