Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki van itt rajtam kivül...

Ki van itt rajtam kivül akinek önbizalmba nincsen, és talán lusta elmenni helyekre csajozni? Hány évesen csókoloztatok, és hogy szereztétek meg az első barátnőt?

Figyelt kérdés
Én sajnos félek elmenni csajozni. Nemtudom, mitől, talán a rablástól, rossze emberektől? (sztem inkább lustaság, mert csak gépezek) és itthon harmonikázni is szoktam amikor olyan kedvem van. Mit gondoltok? Még a kocsmába is kísérővel szeretek elmenni (tesó) ha szuper koncert lesz este, nem pedig egyedül! :(

2020. ápr. 16. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban senki se egyedul jar bulizni, de nem csak ott lehet ismerkedni nokkel szoval ha nincs kedved akkor ne ott probalkozz, lehet neten, tarskeresokon, jatekokban, munkahelyen, ismerosi korben, stb helyen introvertaltkent is ismerkedni.
2020. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

csók 13 évesen, első barátnő 12 évesen, első komolyabb kapcsolat 16 évesen.

18 f

2020. ápr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ma 02:28 mázlista! :D hogyan sikerültek ezek?
2020. ápr. 17. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 jártam suliba, ott elég sok csak volt :DDD akkor az volt a legfőbb csajozási hely. 2-3-szor táborban is voltam, ott megint sok dolog történt :D

ált suli után meg eljártunk már bulizni, szórakozni, ott meg megint lehetett a csajok közt válogatni.

2020. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is jártam suliba, középsuliba, de mégsem jött össze a dolog. És szólok ha ez fontos. Beszédproblémás vagyok és vékony is...
2020. ápr. 17. 14:07
 6/8 Softiee válasza:

Nemkem sincs. első csók 12 évesen a magyar tanárommal ;~;

Amugy első csajom 14 évesen volt, most már 16 vagyok de azóta keresek csajt.. D: (ja és én is csaj vagyok ha érdekel.)

2020. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ugye tanárnőddel akartál írni? Mert nő nélkül félreérthető...
2020. ápr. 18. 22:29
 8/8 Softiee válasza:
jaa tényleg.. bocsi- amugy igen
2020. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!