Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány évesen csókolóztatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen csókolóztatok először? Milyen volt, és, hogy történt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Én 22 éves vagyok de még nem csókolóztam.

De nem azért, mert nyomi vagyok, hanem azért, mert rohadtul undorítónak találom.

2018. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen történt és nagyon jó érzés, egymás szemébe néztünk és utána már tudtuk, hogy mi fog következni. Nagyon jó érzés. :)
2018. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

16 először nagyon féltem de aztán beadtam a derekam s jó érzés volt hogy át estem rajta aztán idővel egyre jobban belejöttem s ma már nem okoz gondot. Az illető mai napig velem van igaz még csak 3 hónapja de már az is valami. Egy padon ültünk én az ölében egyre közelebb kerültünk egymáshoz és megtörtént.

16/L

2018. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát.. Az enyém 15 évesen történt és azóta is nagyon-nagyon szégyellem. Már korábban voltam egyszer-kétszer iszogatni a barátnőimmel és ez is egy olyan estének indult. Csakhogy a barátnőm az akkori párjával volt elfoglalva és a csoportunk többi tagját nem nagyon ismertem, ezért nagyon egyedül éreztem magam. Sajnos többet ittam a kelleténél, bár még tudtam, hogy mi történik körülöttem, egyszerűen csak abban az állapotban voltam, hogy nem érdekelt. És így történt, egy nálam 3 évvel idősebb fiúval, akit sznap eyte, kábé két órával azelőtt ismertem meg. Nem mondom, hogy lejapott, hogy rossz volt, vagy hogy bunkózott velem, mert nem. Nem is ezekmiatt szégyellem. Egyszerűen csak mert azt hittem, hogy az első csókom majd valami hihetetlen jó lesz, pint ahogy elterveztem. Sajnos nem, és akkoriban nagyot csalódtam magamban.

Igazából ezt csupán azért írtam le, hogy másokat 'figyelmeztessek'. Teljesen rendben van, ha akár 20 évesen sem csináltad. Még mindig jobb az igazira várni, mint így, ahogy velem történt.

Sok sikert mindenkinek az elsőhöz:)

(Ne értsétek félre az utolsó mondatomat kérlek:D)

2018. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam, egy buliban kapott le egy jó pasi, aki nagyon jól csókolt, viszont kb egy óra beszélgetés után rájöttem, hogy nem érdemes vele kezdeni komolyabban.

Azóta hat srác akadt még, akivel csókolóztam, némelyikkel együtt voltam, némelyikkel csak kavargattam.

/L

2018. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó vagyok.

A rengeteg helyesírási hibát ne nézzétek, béna vagyok, Köszönöm

2018. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

16

buliban, jó volt igazából, de én nem tulajdonítottam neki olyan nagy jelentőséget :)

2018. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már elég sokáig húztam ezt az első csók dolgot, most voltunk bulizni a Balatonon, ott volt egy sráccal, aki tetszett is, és elég jó emlékként marad meg:)

Buli után meghívott egy italra, beszélgettünk, de nem nagyon volt közös hang, a körülmények sem adták meg a rendes beszélgetést, illetve irdatlan messze is lakunk egymástól, így elköszöntünk egyikünk se képzel bele többet. Nem bántam meg.

17/l

2018. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Még akkor történt amikor ovis voltam, talán öt éves
2018. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én is 16 voltam, és klasszikus barátságból kapcsolat sztori volt. A csók maga borzasztó nyálas volt, és annyira hirtelen történt, hogy közben azon gondolkodtam, hogy 'most meg mi a szar történik?' Meg nyilván általában az első azért sem annyira jó, mert még nem ismered a másik technikáját, meg a sajátodat sem, szépen lassan ki kell tapasztalni, hogy kinek mi esik jól, mire hogy reagál a másik, szóval gyakorolni kell. ;)
2018. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!