Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmegy az önbizalmam, ha...

Elmegy az önbizalmam, ha felmegyek Facebookra, Instára . Stb?

Figyelt kérdés

Most is például TikTokon pörgettem (a normális tartalmakat szeretem ott is és nem a seggrázást nézem), de elkerülhetetlen, hogy fel ne ugorjon folyton valami nagyon szép lány és ilyenkor annyira elmegy minden önbizalmam.. komolyan már 13 évesen néz ki annyinak, mint én 20 évesen se. Pedig tényleg próbálok jól kinézni, de annyira “eltörpülnék” mellettük. Ők hogy tudnak így kinézni 13-15 évesen? Én meg vissza se merek magamról nézni egy akkori képet..

Instán is ugyanez.. vannak olyan ismerőseim, akikre rá se lehet ismerni annyira másképp néznek ki.

Az a baj, hogy a fiúknak is ők tűnnek fel nyilván.. és mostanában egyre több ilyen lány van. Soha nem lesz így senkim, max az, aki nem kapta meg őket és beéri velem..


A fiúk mindig azt mondják rám, hogy cuki,aranyos vagyok, de dögösnek,szexinek senki se tart.


20/L


2020. ápr. 18. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én pl a cuki és aranyos lányokat szeretem. Kivétel mindig volt, van és lesz is. Mi a bajod magaddal? Mi nem tetszik a külsődben? Ha elsorolod az segíthet.
2020. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat erre tökéletes megoldás h nem mész fel ilyen oldalakra.

Nem kell amúgy sem máshoz mérni magad.

Nem akarok senkit megbántani de szerintem az ilyen oldalakon az emberek többet mutatnak magukról mint amit valójában érnek. Sokan most vannak életük csúcspontján.


35/F minden közösségi oldaltól mentesen és teljesen elégedetten/boldogan.

2020. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális érzés ez, sajnos a közösségi médiának ez egy árnyoldala. Viszont gondolj arra, hogy amit ott látsz az mindig a szépített valóság. Gondolok itt a képmanipulálásra, filterekre, jó beállításokra, megvilágításra, sminkre stb, de arra is hogy mindenki filterezi azt amit kirak magáról és csak olyan dolgokat rak ki, amik erősítik azt a képet amit magáról mutatni akar. Erre nehéz emlékezni, de meg kell próbálni mindenképp és így kezelni amit ott látsz. A másik, hogy gondolj bele azok akik 13 évesen már 20nak néznek ki azok mennyit vesztenek a gyerekkorukból. Én örülök, hogy 13 évesen még tudtam önfeledten játszani és nem az instagram követőim száma miatt kellett rosszul éreznem magam. Azt is hozzátenném még, hogy a fiúk csak egy, hangosabb részének tűnnek fel ők jobban, hidd el nagyon sokan nem ezt keresik és valószínűleg te se azokat keresed, akik ilyen lányokat keresnek. Légy önmagad és lesz olyan, aki észrevesz és magadért szeret és akinek a szemében egyszerre leszel aranyos és szexi.
2020. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad és ne másokhoz hasonlítsd magad. Meg ne menj fel semmilyen közösségi hülyeségre. Ott nem a valóság van, mindenki csak a jó oldalát mutatja, közben nekik se jobb, csak nem kötik az orrodra.
2020. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez.... 16/L
2020. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

“vannak olyan ismerőseim, akikre rá se lehet ismerni annyira másképp néznek ki.”

És szerinted ez nem ciki? Szerintem halálosan. Lesz majd meglepetés az első randin 😂

2020. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvass helyette könyveket. A fiatalkori szépség mulandó, a belső érték örök. És hagyd a francba ezeket az idióta netes oldalakat. Töröld magad mindről!
2020. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy mennyi energiát időt és pénzt fektetnek a külsejükbe minden más értelmes és emberileg/társaságra értékes dolog helyett, egyáltalán nem néznek ki annyival jobban. De ez csak az én véleményem.


Ezerszer egy szimplán igényes, sportos ember, akinek van élete, mint egy senki, aki a napja felét azzal tölti, hogy edz, bíbelődik, minden szart magára ken és mutogatja, hogy milyen király, másról pedig nem is lehet vele beszélni

2020. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan elfelejtik, hogy milyen életmód van az ilyen kirakat mögött. Volt olyan párom, akire mindenki csorgatta a nyálát alapjáraton, hihetetlenül rossz volt vele együtt lenni. Értelmetlen pepecselés és kínlódás volt konkrétan.
2020. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!