Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem élhetek csendben és...

Miért nem élhetek csendben és megértésben nem pedig ebben? Többi lent

Figyelt kérdés

Édesanyámról lenne szó aki folyamatosan csak ordibál velem is meg az öcsémmel is. Őszintén mindig ez ment. Emlékszem mikor kisebb voltam még hozzám is ütött sokszor elég durván aztán miután az öcsém megszületett abba hagyta de akkor már csak az ordibálás maradt. Próbálok megfelelni mindenkinek de nem megy, gyakorlatilag mindig csak a hibát keresi bennem meg hasonlítgat másokhoz. Elnéztem hogy az ismerőseim közül mindenki az édesanyjában bízik meg a legjobban meg vele beszélnek meg mindent... én meg aligha bele akarok kezdeni azt mondja hogy velem van a baj mindig... egy csendes lány vagyok aki nem szereti a zajt s próbál megfelelni mindenkinek de ahogy mondtam nem megy. Bármit kérdezek/mondok kiakad s akkor ordít mindig.

Édesapámmal is sokat veszekednek meg folyamat belekötnek egymásba.

Én már nem is tudom hogy mit tegyek vagy mi okozza ezt hogy folyamat csak a kiabálás meg ezek...

Sokszor úgy éreztem már hogy igazából nem szeret vagy nem tudom...

(Bocsi ha kicsit értelmetlen a szöveg csak nem is tudom hogy fogalmazzak annyira nehéz erről beszélni...)

Köszönöm a válaszokat!


2020. ápr. 19. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amint tudsz költözz el.
2020. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szereti a gyerekét. Sajnos. Nem egy példát láttam már erre. Vannak rossz emberek, és ezeknek a rossz embereknek is születnek gyerekeik. Ők azután úgy bánnak a gyerekeikkel, mint ahogyan anyád veled.

Van egy könyv, fontos lenne, hogy elolvasd. Susan Forward: Mérgező szülők.

2020. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha anyud mindenkivel kiabál valószínűleg ámblokk frusztrált és boldogtalan valami miatt amitz ezzel a lelkiállapottal tudja csak kezelni. Nyílván ehhez társul egy karakán heves természet és az, hogy nem dolgozik a saját lelki békèjén. Ez így baromi nehéz.

Előbb utóbb elfogsz költözni, és akkor jobb lesz a kapcsolatotok, ha addig nem változik. Amúgy nem beszélgetsz vele? Ezeket amiket itt leírtál, el kéne mondd neki.... őszinte kommunikáció nélkül soha semmi nem megy. Akkor is ha fáj, adott esetben, de ugyanakkor felszabadít. ;)

2020. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!