Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az àtlag feminista élőben csendben van, és a neten kezd el kampànyolni?

Figyelt kérdés

Női ismerőseim (kolléga, osztàlytàrs, baràtnő, csaj haver) mind szembehelyezkedik vele, vagy nem foglalkozik a témàval. A csalàdom nőtagjai azt sem tudjàk mi az.


GYIK-en viszont meg egy màsik helyen làttam feministàt, pl. itt is a csajok többsége az, kampànyolnak rendesen, persze anonim módon.


Miért?


2019. márc. 24. 19:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Micsoda rejtély... x)

Élőben én sem megyek neki a csöcsömet stírölő fhaszkapalnak, online viszont nyugodtan leírom egy ezzel kapcsolatos kérdésre, h undorít, ha a csöcsömet stírölik. Szted miért...? Gondolkozz... -.-‘

2019. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
9%
#1: A nőket a nők bámulják meg a legjobban. Az is zavar?
2019. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
#2 nem, az nem zavar. :)
2019. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%
Mert ők se gondolják komolyan. Az egyéni nyomorultságukat , sikertelenségüket pedig le akarják vezetni valamin/valakin
2019. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Mi az oka, hogy én feministákról csak itt hallok? :D
2019. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

1-nek.


Nem a szélsőséges feministàkra gondolok, hanem az àtlagra. Teljes csend van, pedig két olyan osztàlyba is jàrtam, ahol én voltam az egyetlen pasi. Volt ott minden, a modeltöl kezdve a focista baràtnőig, feminista nem.


Meg sehol se talàlkozol velúk, cska itt.


Miért?

2019. márc. 24. 19:54
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Hmm pedig úgy hallottam hogy magyarországon minden nő feminista :/
2019. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
#3: ez tkp kimeríti a nemi alapú hátrányos megkülönböztetést...
2019. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Talán azért, mert intelligens nő lévén van más témám is? Csak akkor beszélek a feminizmusról, ha szóba kerül, mégpedig értelmes társaságban. Ostoba bunkókkal nyilván nem kezdek vitatkozni. Itt a neten is csak akkor, ha felvetődik a téma. Nem tudom, észre vetted-e, de szökő évenként kb 1 feminista ír ki ezzel kapcsolatos kérdést (tán pont ma volt az IQ-val kapcsolatban valami) viszont az itteni pasik (férfinak azért nem nevezném őket) kedvenc témája a feminizmus, a nők, főleg a feministák szidása stb. A legtöbben nem is tudják mi az, ez a kommentjeikből kiderül, de ha egy nő tőlük eltérő véleményt fogalmaz meg, az femináci.
2019. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Videok meg cikkek alapjan amit olvastam, durva a feminizmus, xd


De ma Facebook-on üzifalra kiirom, h a több szàz csaj ismim közül az vki?


Am exem lehet az volt, mer egyszer majdnem megvert, mikor felhúztam xd

2019. márc. 24. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!