Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire lenne szuksegetek a...

Mire lenne szuksegetek a lakohelyetek kozeleben?

Figyelt kérdés
Ha nyilna valami a hazatok mellett kb 20 meterre akkor mit szeretnetek? Egy vegyesboltot? Egy pekseget? Egy hentesuzletet? Mi az amire tenyleg szuksegetek lenne? Amiert nem akartok messzire menni, es viszonylag sokszor lejarnatok? Mondjuk husbolt a hetvegi ebedekhez?
2020. ápr. 19. 13:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Webshop, tenyleg. Na ez jo. :D azert, mert van egy elado uzlethelyseg a hazam mellett evek ota es nagyon szemezek vele. Nagyon nagyon. De tenyleg nem szabad lekorlatozodni oda, a webshop es a hazhozszallitas pl tok jo az eredeti uzleten felul. ;)
2020. ápr. 19. 13:46
 12/24 anonim ***** válasza:
Ja, akkor webshop, jobban jarsz vele, mint egy kis pekseggel ahova max az a napi 40 ember jar, akinek epp utba esik. Es akkor meg maris gyakorlatilag barmi lehet, nem kell olyannak lennie, amire a helyieknek van szuksege.
2020. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Vegyesbolt, normális árakkal. Tőlünk a legközelebbi kb. 20 perc sétára van, de oda sem járunk, mert drága... Leginkább alkeszokból fogsz megélni, úgyhogy abból érdemes bőven tartani készleten.
2020. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kutyafuttató. 50 km-en belül egy sincs.
2020. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én írtam a lemezboltot. Nehéz lenne vele megindulni az biztos, de ha egyszer beidul webshoppal együtt, akkor nagyon sokat lehet kaszálni a bakelit lemezekkel. Vagy kazetta, könyv, régiségbolt
2020. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
A hangszer annyibol nekem szimpibb, h ahhoz ertek is. Amihez ertek nekem az konnyebb lenne. Igy akar hasznalt szamitogep uzlet is jo lenne, vagy barmi ilyesmi. De a kezdotoke nem lenne hatakmas osszeg, igy ezt is figyelembe kell venni. :D
2020. ápr. 19. 14:55
 17/24 anonim ***** válasza:
Egy zöldségesnek örülnék, itt a házunkhoz közel, 100 méteres körzeten belül.
2020. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ATM.
2020. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Elkene olvasni a kerdes leirasat is baratom. Se az ATM, se a park es se a kutyafuttato nem uzlet. De ki is hangsulyoztam, h ilyet kerek. Lehet en nem fogalmaztam meg jol, de akkor kijavitom magam: elsosorban olyan UZLETKRE vagyok kivancsi vagy SZOLGALTATASOKRA amit tudok nyitni. Elsosorban ettermek, boltok, bufek es ehhez hasonlok erdekelnek. :)
2020. ápr. 19. 15:46
 20/24 anonim ***** válasza:

Egy szép és csendes kertvárosban lakom, ami úgy működik, hogy itt nincs semmi, az emberek ha dolgozni / tanulni / szórakozni / vásárolni akarnak, akkor beülnek az autóba, vagy felülnek a buszra.


Igazából már megszoktam, hogy így van. De ha bármi lenne az utcában (legyen az fagyizó, uszoda, könyvtár, vagy tényleg bármi) akkor csupán a könnyű elérhetőség miatt tuti törzsvendég lennék ott. Mondjuk csődbe is menne. Próbálkoztak a környéken kisbolttal, lottózóval, cukrászdával, pékséggel, kifőzdével, mindegyik csődbe ment.

2020. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!